kan testi negatif çıktı ama doktor gebelik olabilir dedi

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve setu tarafından 26 Ocak 2009 başlatılmıştır.

26 Ocak 2009
    Konu Sahibi : setu
  1. setu

setu Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    mrb arkadaşlar bu ayın 20.adet olmam gerekiyordu aynı gün kan testi için gittim negatif çıktı. 24. yani cumartesi günü kontrole gittim herhangi bir sorun varmı diye. doktor ultrasonla baktı rahim duvarında kalınlaşma olduğunu söyledi sanırım bu durum gebeliğin başlangıç belirtisiymiş ama adet olmadığın içinde olabilir dedi. geç döllenme yaşıyor olabilirsin dedi. biraz bekleyelim dedi ama ben çok sabırsızlanıyorum :eek:bugün itibariyle adet olmayalı 6 gün oldu ve adetime yakın kısa aralıklarla kramp şeklinde ağrılar yaşadım ve iki üç gündür tuvalette peçeteye çok az pembemsi bir kan geliyor ondan önce kahverengi nokta şeklinde lekelenme oluyordu. sizce hamilemiyimdir. bunlar hamilelik belirtisi mi:sm_confused:

2. 26 Ocak 2009
  3. MaviYildiz

MaviYildiz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba Deniz'cim,

İnşallah hamilesindir. Benim bildiğim kan testinde normalde adetten bir hafta öncesine kadar hamilelik saptanabilir. Ama doktor'un dediği gibi geç döllenme de olmuş olabilir. Şu an ki lekelenmelerde yumurtanın döl yatağına yerleşmesinden kaynaklanıyor olabilir. Bence sabırlı ol ve biraz daha bekle. Allah hayrılısını nasip etsin.
    Ben geçen ay hamile kalmıştım, maalesef 2. günde düşmüştü :KK43:
    Adetimden bir hafta önce çok hafif bir lekelenme oldu ama ben anlamadım, ağrılarım, yumurtalıklarımda ağrı, akıntıda artış vardı ama ben konduramadım. Adet geçikmesinden 5 gün sonra kan tahlili yaptırmıştım ve yaklaşık 2 haftalık hamileydim. Ne kadar erkense, beta hcg değerleri o kadar düşük olur. Dediğim gibi maalesef bebişimi kaybettim; Allah en kısa zamanda tekrar nasip etsin, bana ve anne olmak isteyen herkese (amin)...

4. 26 Ocak 2009
  5. setu

setu Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    çok sağol zeyyy doğru beklemek gerekiyor allah herkese nasip etsin

6. 26 Ocak 2009
  7. setu

setu Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar şimdi doktorum aradı ikinci kan testimde sonuç 9.5 çıkmış doktor sınırdasın dedi gebelik olabilir dedi. üç gün sonra tekrar kan testi yapalım dedi. bu beta hcg sınırı gebelik için en az kaç olmalı. gebelik olmazsa beta hcg normalde kaç olur

8. 26 Ocak 2009
  9. lavanilla

lavanilla Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ya arkadaşım benimde adet günüm 20 ocaktı ve bugün itibariyle 6 gün geçti ama ben adetten 3 gün önce kan testi yaptırmıştım negatif çıktı şimdi senin yazdıklarını okuyunca bende şüphelenmeye başladım..inş hamilesindir canım..

10. 26 Ocak 2009
  11. setu

setu Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    mrb beloş umarım herşey gönlünce olur zaten ben hamileysem adetime yakın hamile kalmışım demektir çünkü yumurtlama dönemimde gebe olsaydım şuan bir alık falan olurdu bebek of of beklemek çok zor

12. 26 Ocak 2009
  13. lavanilla

lavanilla Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım çok sağol senin adetler düzenlimidir..yumurtlaman falan hep günündemi oluyo

14. 27 Ocak 2009
  15. setu

setu Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    mrb benim adetlerim düzenli değil onun için yumurtlama dönemimi hiç hesaplıyamıyorum

16. 27 Ocak 2009
  17. minik kelebek

minik kelebek evli,mutlu,çocuklu:) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    merhaba canım,yazdıklarını okuyunca içimdeki umut yeniden alevlendi.bende adetimin 2.günü yani dün kan testi yaptırdım negatif çıktı.hala adet olmadım,sadece akıntım var o da normalde bu zamanlarda olmazdı.bide adetlerim düzenli olmasada hiç gecikmezdi hep erken olurdu ve bu ay geç yumurtladım 17 ve 18.gün doktor kontrolünde söylemişti doktorum,yumurtlama olmuş mutlaka çalışmalara devam diye.
    şimdi yazdıklarını okuyunca acaba mı diyorum.bi kaç gün daha beklicem eğer adet olmazsam doktora gidicem.
    inşallah hamilesindir canım ama bence hamilesin çünkü değer 5in üstündeyse gebelik var diye biliyorum.
    hakkımızda hayırlısı olsun inşallah hamileyizdir...

18. 27 Ocak 2009
  19. serdi

serdi Guest

denizcim hayırlı olsun 5 in üstüne çıktığında gebelik var demektir. sabretmelisin ama lekelenmen olduğu için bence bol bol yat dinlen nolur ne olmaz... değerine göre hamilesin ama çok yeni eğer bi anormallik olmazsa tekrar gittiğinde iki katına çıkması gerekiyor zaten eğer yükselmezse hamiş değilsin demektir... inşallah hamilesindir.. hayırlısı beslenmene dikkat et bol bol istirahat... leken devam ediyosa uzan sürekli....dinlen eğer hamiş değilsende üzülme canım....