Kan tutması ve doğum

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve glimmer tarafından 11 Kasım 2008 başlatılmıştır.

11 Kasım 2008
    Konu Sahibi : glimmer
  1. glimmer

glimmer Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba ben hamileliğimin 33. haftasındayım artık doğum için bi yöntem belirlemem gerekiyor. Benim tek korkum normal doğum yaparsan doğum esnasında bayılmam. Çünkü bir şırınga bile görmem bayılmama neden olabiliyor. Geçen yıl bebeğim karnımda ölmüştü kürtaj yapacaktı doktorum operasyon öncesi kan aldılar benden ve yine bayıldım benim kendime gelmemi beklediler bayagı bir süre tansiyonum cok düştügü için bayılıyormusum. Korkum dogumda basıma böyle bişey gelirse bebekte bende zor durumda kalırız. Sizce normal dogum mu yapmalıyım sezeryan mı? Böyle birşey olabilir mi? Bilgisi olan arkadaslar beni aydınlatırsanız cok sevinirm.

2. 18 Nisan 2010
  3. freedom

freedom Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    sorunuza bi cevap gelmesini ben de merakla bekliyorum, çünkü aynı fobi bende de var ve hamilelikten çok korkuyorum, hastane şırınga iğne benim korkulu rüyam, geçen yaz kan testi için 1 tüp kan aldırdım ve hastane koridorunda tam üç saat yattım zorla ayıldım, bunun bi çaresi yokmu yaaa :KK43:( yardım istiyorum . ...

4. 19 Nisan 2010
  5. sunset

sunset Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    normal doğum sağlıklıymış ama sizlerde böyle bir sorun olduğu için en iyisi sezeryan genel anestezi ile bayıltırlar.dr ile görüşün bu durumunuzu söyleyin o sizlere gerekli olan uygun tekniği seçecektir.

6. 19 Nisan 2010
  7. poskolo

poskolo Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Bence normal dogum saglıklıdır duyuyorum cevremden ama sizi bu tür şeyler tutuyorsa bence sezeryan en makulu normal dogumda bayılmak ALLAH KORUSUN olmaz yani