kan uyuşmazlığı

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve kyle123 tarafından 17 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

17 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : kyle123
  1. kyle123

kyle123 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar bugün moralim çok bozuk nasıl anlatsam ilk hamileliğimde kan grubumu sağlık ocağında ölçtüler ve A rh (+) olduğumu söylediler bununla ben 2 çocuğumuda sağlıkla dünyaya getirdim 2. doğumumdan 6 sene sonra hamile kaldım ama 2,5 aylık hamile iken bebeğimi kaybettim çok üzüldüm nedeni ise kan uyuşmazlığı benim kanım meğerse A rh (-)
    miş inanmadım benim kanım 3 kere labaratuara gönderildi ve sonuç üçündede A rh (-) çıktı kanımın yanlış ölçülmesi benim bebeğimi kaybetmemle sonuçlandı o insanları bulup hesabını sormayı çok isterdim şimdi 10 gün adetim gecikti dün yaptığım testte hamile oldumu gördüm yanlız acayip sancı çekiyorum bugün doktora gittim ve yine düşük tehdidi olduğu söylenildi tekrar kürtaj yapmalarından çok korkuyorum Allahım ne olur bu bebeğimide kaybetmeyim......

2. 17 Mayıs 2010
  3. dusunmemlazim

dusunmemlazim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    97
    Ödül Puanları:
    153
    insallah.. hayirlisi olsun. en azindan iki tane saglikli cocugun var... sonucta karnindaki de evladin ama tutunacak dalin var iki tane...
    insallah atlatirsin..

4. 17 Mayıs 2010
  5. kyle123

kyle123 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sağol canım çok şükürki onlar sağlıklı olarak dünyaya geldi Allahtan hayırlısını diliyorum yapacakda başka bişeyim yokki

6. 21 Mayıs 2010
  7. aynur53

aynur53 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    63
    canım çok geçmiş olsun allah sabır versin öncelikle. kan uyuşmazlığında oluo böle sorunlar. düşük en önemli tehlike tabiki. bende hamileyim ve benimde kan uyuşmazlığı riskim var. kan grubum 0 rh (-). üstelik bi de kansızlık sorunum var. allah hepimize bebeklerimizi sağlıkla kucaklarımıza almayı nasip etsin. umarım bu bebeğine bi sorunla karşılaşmadan kavuşursun...