Kanal tıkanıklığı

Konusu 'İnfertilite / Kısırlık' forumundadır ve ezel_81 tarafından 15 Ocak 2010 başlatılmıştır.

15 Ocak 2010
    Konu Sahibi : ezel_81
  1. ezel_81

ezel_81 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    tüplerin açılması için bitkisel ilaç bilen varmı yardımcı olursanız sevinirim tşkler

2. 15 Ocak 2010
  3. xxxnezo

xxxnezo Guest

canım slm benımde tek tüpüm tıkalı laparaskopi oldum açılmadı malesef hamile kalma şansı yarı yarıya düşüyormuş ben duymadım bitkilerle kanalların açıldıgını varsa bende yapayım

4. 18 Ocak 2010
  5. ezel_81

ezel_81 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    senin adına üzüldüm mevlam bizide görüo ben araştırıom bulursam bi gelişme sana yazarım tşkler xxxnezo

6. 19 Ocak 2010
  7. prensesinannesi3

prensesinannesi3 karakizim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kizlar bende gecen doktora gittim kan aldirdim falan derken muayne etti sa yumurtaligimi ii gordu hatta incinde yumurta bile vardi ama kucuk kucuk dedi

amaaaaaaaaaaaaaa sol yumurtaligimi hemen goruntuye alamadi ve icinde yumurta yoktu hemen tikali diyemem dedi testler sonucunda belli olur dedi ama bence tikali cunki adet bolcagim zaman veya oldugum zaman sol kasigim acvayip agriyor ust bacagima kadar agri cikiyor karnimda agriyor ammaaaa sadece alt sol tarafim yani hep solda var agri sa tarafimdada hic agri hissetmiyorum adet oldugum zaman sizdede boyle oluyormu

8. 20 Ocak 2010
  9. ezel_81

ezel_81 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm öncelikle geçmiş olsun ben öle bi ağrı duymuorum benim her 2 kanalım kapalı inş Allahu teala bizide görür aminnn

10. 20 Ocak 2010
  11. xxxnezo

xxxnezo Guest

tıkalı olsada sagdada soldada yumrutalar gelişiyor yumurta oluştugu zamanda hafif agrının olması normalmiş evte canım duydugun bir şey olrusa bitkilerle ilgili yazrasan sevinirim özelden hoşçakal

12. 21 Ocak 2010
  13. sersxoxz

sersxoxz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    selam arkadaşlar tüplerin açılması için süt buğusunu deneyin.bende denicem adet olmayı bekliyorum.adetin bittikte sonra ilk 3 gün.1 kilo sütün içine 1 demet maydonoz doruyosunuz.kaynatıyosunuz ve kaynayınca belinize battaniye veya çarşaf sarıyosunuz ve buharına oturuyosunuz..3 gün yapın bunu.bu şekilde hamile kalan çok insan var.hatta google dan araştırabilirsiniz.ben de denemeyi düşünüyorum...ve bu arada kendiniz sıcak tutmanız gerekiyomuş...

14. 22 Ocak 2010
  15. ezel_81

ezel_81 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım çok tşk ederim ilginden dolayı bende denicem bunu allah razı olsun hepinizden saygılarımla bys

16. 22 Ocak 2010
  17. sersxoxz

sersxoxz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    dene bakalım inşallah faydasını görürsün.ama olmassa bırakma.adet olun ca bir dahaki ayda denemeye devem et...böyle faydasını gören çok insan var...

18. 22 Ocak 2010
  19. zeynebm

zeynebm AnNe AdAyı ELHAMDÜLİLLAH Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    78
    bunu ilk defa duydum allah razı olsun paylaştığınız için bende deniycem.umarım rabbim isteyen herkese en kısa zamanda bi yavru nasip eder..