Kanalinda polip olanlar buraya

Konusu 'Kadın Faktörü / Kadın İnfertilitesi' forumundadır ve hasmer tarafından 10 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

10 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : hasmer
  1. hasmer

hasmer Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaslar benim gibi kanalında polip olan varmi ve nasıl tedavi oldu cevap yazarsanız sevinirim?

Benim 2 kanalimdada polip vardı ve rahim ağzında vardı. Rahim filminde bu kadar gozukuyodu sonra ben Dr gittim ve bana kanaldaki polip alınmaz tüp bebek dediler en son başka bı Dr gittim ve sag kanaldaki polipin rahime yakın olduğu için alinabilecegini söyledi bende güvendim ve aldırdım. Çok şükür guvenim bosa çıkmadı sag kanalımdaki polipi aldı rahim agzindakini ve rahim icinde bı tane daha varmış onuda almış. Ama ben hala hamile kalamadım sol kanalım daki polip hala duruyo ve kanalı tam kapamadigi için dış gebelik ihtimalinin olabileceğini düşünüyorum aşılama yaptırmaya karar verdim ama suan tatildeyim doner dönmez yaptiricam kismetse. Benim gibi olan varmi çok merak ediyorum o ne yaptı?
    :KK46:

2. 11 Ağustos 2010
  3. sinos

sinos Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba arkadaşım benim de mart ayında tam kanallarımın önünde durup kanallarımı tıkayan iki tane polipim alındı.hsg filmlerinde ve ultrasonlarda görülmemişti fakat histereskopi sırasında görüldü ve alındı.
    doktorum beklememi önerdi bekliyorum fakat yakında tekrar gitmeyi düşünüyorum uygun görürse ben de aşılama düşünüyorum.

4. 11 Ağustos 2010
  5. hasmer

hasmer Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Benim rahim filminde görülmüştü bende aşılama düşünüyorum ama nerde olucagi konusunda kararsızım ameliyatım international hospitalde oldu Dr dan çok memnundum ona gitsem mı diyorum? Sen ne dusunuyosun peki kader arkadasım :)

6. 11 Ağustos 2010
  7. sinos

sinos Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben ankarada oldum histereskopimi doktorumdan da memnunum değiştirmeyi düşünmüyorum zaten bulunduğum yer itibariyle bana istanbul uzak kalıyor.
    nasibimizde vardır da İnşaallah sonuca ulaşırız biz de ne diyeyim, o hastane bu hastane fark etmiyo Allah yazdıktan sonra.