kanama,akıntı,yanma

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve svda tarafından 24 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

24 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : svda
  1. svda

svda Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    Merhaba arkadaşlar, 15 gün önce evlendim, 3 kere çok fazla kanamam oldu, hala daha ilişkiden sonra kanamam var :KK43: sürekli akıntım var, bunlar normal mi sizce? sizinde başınıza geldi mi ? bu kaç gün içinde doktora gidicem ama yaşayanlar varsa fikir almak istedim. dünden beride yanma ve tuhaf bi karın ağrım var :KK43:( anestol kullandım acaba o mu yanma yaptı? yardımcı olursanız sevinirim.

2. 24 Temmuz 2009
  3. ardenus

ardenus Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba canım ilk evlendiğimde benimde vardı doktora gittim sistit dedi .antibiyotik verdi.bir müddet geçti sonra tekrar başladı .idrar yollarında ki iltahaplanma tedavi edilmediği zaman kiste çevirir sarı bir akıntı gelir .daha sonra da o miyom ve tümöre çevirirmiş bende yeni öğrendim kist olduğunu meğerse antibiyotik alarak hep susturmuşum şimdi bitkisel tedavi görüyorum çok memnunum .isteseniz yardım cı olablirim

Son düzenleyen: Moderatör: 25 Temmuz 2009
  4. 24 Temmuz 2009
  5. svda

svda Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    canım yaa bitkisel olarak ne alıyosun? iş yerinde msn yasak burdan yazabilir misin

6. 24 Temmuz 2009
  7. pptya87

pptya87 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    268
    Ödül Puanları:
    153
    canım belki sistit değildir.idrar yaparken yanma da yapıyormu?
    çok yeni evlisin akıntının olması normalde her ilişkiye girdiğinde kan gelmesi belki rahim duvarında yırtık yada çatlama olabilir bence hemen bir jinekologa git mantarda olabilir.

8. 24 Temmuz 2009
  9. aycanur

aycanur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım benım benmde ılk evlendımde tam 1 hafta her ılıskıde kanamam oldu ve agrım oluodu yanıodu adeta ve kasık agrılarım cok fazlayddı ve gecmıodu kanamam dokt gıttım muane ettı kızlık zarım cok yerınden parcalanmıs o yuzdenmıs kanama benım rahmım darmıs onemlı bısee dııl dedı krem verdı ve 15 gun ılıskı yasagı verdı ve duzeldııı bazı bunyeler yaprmıs rahım darlındanmıs

10. 25 Temmuz 2009
  11. pptya87

pptya87 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    268
    Ödül Puanları:
    153
    benimde rahim küçük çatılar kapalı olmasına rağmen zor bir ilişki oldu ama 2 gün kanamam oldu geçti.ama ağrılı iliki için bol bol maydonoz yiyin rahim kaslarının açılmasını sağlıyormuş.

12. 25 Temmuz 2009
  13. EU3

EU3 Guest

canım benim tekrar dikilmesine kadar aşırı kan kaybına kadar gitti olay ihmaletme hemen şuan kalk git doktora benim gibi olmazsın inşallah güzelim..

14. 25 Temmuz 2009
  15. Efla

Efla bize bağışla Allahım Pro Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    108
    sistit olmuş olabilirsiniz. dr a gitmeden tedavisi olmaz.
    yeni gelin hastalığı da derlermiş sistite.

bol bol sıvı alın, temizliğinize çok dikkat edin ve en kısa zamanda bir dr a gösterin. belki önemli birşeyiniz yoktur ama iltihap durumları varsa, en kısa zamanda müdahele edilmesi faydanıza olur.

geçmiş olsun.

16. 25 Temmuz 2009
  17. SEVILAY71

SEVILAY71 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar selam bende akıntı var beyazımsı ve gün içerisinde devamlı uyuma idrar yollarının iltihabının belirtisi nedir halsizlik yaparmı ve başımda ağırlık hissi iştah artması ayın 4 ünde hastalanıyorum ama tatlıya istek ne zamandan beri

18. 26 Temmuz 2009
  19. KuzuYasin

KuzuYasin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.023
    Ödül Puanları:
    163

*** Canım geçmiş olsun .. benim evlendikten sonra 4 ay az az kanamam omuştu ama kızlık zarı nedeniyle normal bir durummuş sonra geçti zaten .. ama akıntı ve yanma normal mi bilemiyorum belki de enfeksiyon kapmış olabilirsin .. Çünkü yeni evlenen bayanlarda sıkça görülen bir durum . En yakın zamanda doktora gitmeni öneririm..