kanama sonrası lekelenme normal mi....

Konusu 'İkiz gebelik ve çoğul gebelikler' forumundadır ve sebele tarafından 11 Ekim 2009 başlatılmıştır.

11 Ekim 2009
    Konu Sahibi : sebele
  1. sebele

sebele Guest

uzun zamandr yazamıyordum kanamam oldu.ikiz gebelik var.:KK46::KK46::KK46:şu an kesildi şükür.sormak istediğim kanama sonrası kahverengi lekeniz oldu mu. bu normal mi...

2. 11 Ekim 2009
  3. ARTVINLI9876

ARTVINLI9876 Evlatlarim sana emanet allahim Üye

Beğenildi:
    2.327
    Ödül Puanları:
    163
    canım çok geçmiş olsun rabbim birdaha yaşatmasın,meleklerini sana bağıilasın inşallah.soruna cevap yazamıyorum.yaşamadım çünkü.ama ikiz hamileliğinde kanama yaşanıyor galiba.bende ikiz hamileliği yaşadım.bendede kanama oldu ama bebeğin kesesinin üst tarafında vardı.ama akıntı şeklinde olmuyordu içerde oluyordu.birkaç hafta sonra kendiliğinden geçmişti.rabbim sanada şifa versin.

4. 11 Ekim 2009
  5. WomenLove

WomenLove bir Aşk Krallığı Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    198
    cnm benim çok geçmiş olsun rabbim birdaha göstermesin ...sağlıcakla tamamla yolunu

cnm benim 16 haftamda şakır şakır kanamam oldu herşeyin bittiğini düşüneceğim kadar

3 gün yattım hastanede ve 1 paket orkit bitmiştir....

sonra evde yattım .....kanamam kesilmişti ama progetan atıyordum düşük riski için o ara tam birbuçuk ay lekelerim devam etti...artı o bir ay içinde birkez daha lekeden fazla kanamam oldu

ama rabbime çok şükür kuzularım benle .....inancın yüksek olsun ,bozma morelini ben üzülünce daha çok lekem geliyordu takip ettim....

6. 11 Ekim 2009
  7. sebele

sebele Guest

sağol cnm.son bir aydır hastanelerdeyim.bir haftadır evdeyim şükür.allah kimseye de bana da göstermesin.

8. 11 Ekim 2009
  9. sebele

sebele Guest

amin canım.sağol iyi dileklerin için.allah razı olsun...

10. 11 Ekim 2009
  11. sebele

sebele Guest

dırımkızı bundan sonra erken doğum olmasın diye ne gibi ilaçlar kullanmiştın.bana şimdilik prapar verdi.biraz sert dedi rahim onu yumuşatmak içinmiş.bir de progynex iğne .

12. 11 Ekim 2009
  13. sebele

sebele Guest

bu arada kaç haftalk doğum yapmıştn canm.erken doğum mu oldu...

14. 11 Ekim 2009
  15. femalexx

femalexx Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    306
    Ödül Puanları:
    123
    merhabalar sebele...bende 16 haftalık ikizlerime hamileyim.ilki 6. haftada ikincisi 10. haftada iki kez kanama geçirdim.ikincisi çok şiddetliydi sabah kanamayla uyandım ve lavaboda bayıldım. 2-3 gün kırmızı taze kan şeklinde devam etti sonra kahverengi lekelenme şeklinde 1 hafta daha sürdü ve geçti. bebeklerin iyiyse korkma. Allah hepimize hayırlı doğumlar nasip etsin. bu arada benim kanamanın yeride tespit edilemedi.

16. 11 Ekim 2009
  17. sebele

sebele Guest

evet şükür iyi bebeklerim.amin canım.erken doğum olmaması için ilaç verdi mi dr sana cnm.ya da şu an hangi ilaçları kullanıyorsun canım.ben elevit gynoferrosanol progynex calsiyum kullanıyorum...

18. 11 Ekim 2009
  19. sebele

sebele Guest

bu arada cnm sana da bana da kimseye göstermesin rabbim kötü durumları inşallah...