Kanamalı gebelık geçiren yada geçirmiş olanlardan bılgı ıstıyorum

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve EU2 tarafından 15 Kasım 2008 başlatılmıştır.

15 Kasım 2008
    Konu Sahibi : EU2
  1. EU2

EU2 Guest

kızlar merhaba bılen arkadaşlarım bılırler ama bılmeyenler ıçın yazıcam bılgı verın bana ben tupbebek tedavısı ıle hamıle kaldım ancak benım bebeğimin transferının 8.gununden buyana kanlı ama kan akıntım başladı bu akıntı 11.gunden buyana baya çoğalmaya başladı kımızaman kanama kımı zaman kanlı akıntı olarak dvam ettı edıyorda en son yapılan 12.gun kanım 62 // 14.gun kan değerım 117 çıktı ve allaha bınlerce şükürkı şuan 5 haftalık hamııleyım doktorum kımı bayanlarda buşekılde kanama olabılcenı soyldı ona guvenıyorum fakat bebeğim içinde endışe ıçındeyım 24kasımda kese goruncekmış ama ben bu kan yuzunden ya goremessem dıe üzüntü ıçindeyım
    bu şekılde hamılelık geçiren yada geçirmışolanlar varmı bana bılgı verın lutfennn benneyaptımki
    kızlar bilgilerinizi beklıyorum senağlama

2. 15 Kasım 2008
  3. symslow

symslow Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Zenancım ablam normal yolla kaldığı iki gebeliğinde de 2 aya yakın adet gördüm diyor (kanama olmasına adet görmek ya da üzerine görmek denirmiş bizim orda) doktoru olabilir bazılarında bu tür kanamalr demiş sadece paylaşamk istedim canım doktoruna güven canım sen de bebişko gibi kalp atışını da duyacak keseyi de göreceksin inşallah

4. 15 Kasım 2008
  5. symslow

symslow Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
  6. 16 Kasım 2008
  7. esen81

esen81 iki aşkım Ahsen ve sen Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    merhaba zenan benimde transferden sonra lekelenmem oldu.sonra durdu.5 haftada tekrar kırmızı kanamam oldu biraz sürdü durdu 6. hatada ve 9. haftada da kanamam oldu biraz surdu ve durdu.dr um bana progesteron iğne verdi iğneler kanamayı durduruyor.
    Eğer bebeğinin dünyaya gelme vakti geldiyse mutlaka olacaktır canım içini rahat tut inşallah sorun olmaz.bol bol yat dinlen ayağının altına yastık koy ve kalkma

8. 16 Kasım 2008
  9. eyetkiner

eyetkiner deniz gözlü bebeğim Üye

Beğenildi:
    70
    Ödül Puanları:
    148
    merhaba kızlar aranızda progesteron testi yaptıran var mı acaba sonuç kaçtı?

10. 16 Kasım 2008
  11. pisagor

pisagor Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    zenancım seni çook iyi anlıyorum çünkü ben de aynen senin durumundayım. ben de tüp bebekle hamile kaldım, 5 haftalık hamileyim ve 12. günden beri kırmızımsı- pembemsi-kahvemsi akıntım oluyor, bazı günler duruyor, bazı günler gene başlıyor. günlük pedimde pütür pütür, renkli birşeyler oluyor.
    hala sevinemiyorum hamile olduğuma. 2 ay nasıl geçecek bilmiyorum. bir de bende şu an ne bulantı, ne göğüslerde hassasiyet, ne bel-kasık ağrısı hiçbir hamilelik belirtisi yok. sen de var mı canım...

12. 17 Kasım 2008
  13. ndk

ndk pamuk oğlum EYMENimm :)) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar bu kanamalar sadece aşılama ya da tüp bebek te mi oluyor, ben çatlatma iğnesi vuruldum geçen hafta bugün az bişi kahverengi kan gelmiş akıntı gibi ama kahverengi, sağ kasığıma kramplar giriyor. adet günümede 2 gün falan vardı, bu adetmidir yoksa bendede yerleşme kanamsı olurmu? hemen test yaptırsam çıkarmı?