kanamalı gebelik yaşayanlar

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve ayxixxsxxixxgxxixm tarafından 13 Haziran 2008 başlatılmıştır.

13 Haziran 2008
    Konu Sahibi : ayxixxsxxixxgxxixm
  1. ayxixxsxxixxgxxixm

ayxixxsxxixxgxxixm Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar mikro yöntemiyle 12 haftalık ikiz gebeyim geçen hafta yolda yürürken kanamam geldi eve geldiğimde iyice attı çok korkmuştum elime kanpıtısı bile geldi bebeklerim sanıp çıldırıyordum hemen hastaneye gittik muayne oldum rahim ağzında bir parmak açılma vardı kanamam hafiflemişti bebekler sağlıklı görünüyorlardı çok şükür bir hafta boyunca hastanede yattım sadece şekerli su bir serum taktılar crinone jel ve vitaminime devam ettirdiler bebeklerin kalp atışlarına bakıldı çok şükür kanamam durdu ama çok korkuyorum tekrar yaşarmıyım diye sizlerde böyle olup gebeliği devam edenler yardım lütfen şu an evde dinleniyorum RABBİM inşallah tekrar yaşatmaz hayırlısı ile alırım bebeklerimi kucağıma herkese hayırlı hamilelikler

2. 13 Haziran 2008
  3. eylul166

eylul166 Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    320
    Ödül Puanları:
    83
    sevgili ayışığım ;
    bende gebeliğimin 5. haftasında az ,11.haftasında yoğun ve 14.haftasında aşırı yoğun b ir kanama geçirdim..yapılan muayenelerde bebekte hiç bir sorun görünmüyordu..dışarıda bir yer kanıyordu ama nedeni bulunamıyordu..ilk 3 ay ağız yoluyla progestan tedavisi gördüm ve düşük tehlikesini atlattım..şu anda 17 haftalığım allaha şükür kanamam yok fakat doktorum her ay bunu yaşayabileceğimi hatta erken doğum bile yapabileceğimi söyledi ...fakat ben artık öylesine alıştım ki kanamaya gayet normal bir şekilde pedimi koyup hastaneye gidiyorum..ilk hafta bende yattım hastanede ama artık yatmıyorum evde dinleniyorum aynı gün kanama geçiyor..yani gebeliğim sağlıklı bir şekilde devam ediyor..allahım sağlık sıhhatle kucağına aldığın günleri göstersin inşallah..ama kanaman olursa tabi doktoruna gitmeyi ihmal etme..

4. 13 Haziran 2008
  5. sevgiuzun

sevgiuzun Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Çok geçmiş olsun canım, Allah korusun senide bebişlerinide , dikkat et çok.Ben yeni hamileyim, daha 4hafta 5 günlükmüş.Çok az leke tarzı geldi benimde ama düşük tehlikesi dedi dr , rapor verdi işe gitmiycem 5 gün. 2 kese vardı dün gördük ama biri gelişmemiş ,diğeri 6,5 mm büyük olan kese.
    Küçük kese 1,5 mm çıktı. oyüzden kanama gelirsede o gelişmeyen ikizin biri gidebilir dedi bana, çok üzüldüm çok isterdim ikiz olmasını Allah hakkında hayırlısını versin.

6. 13 Haziran 2008
  7. eylul166

eylul166 Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    320
    Ödül Puanları:
    83
    canım hayırlı olsun;allah kaderimize ne yazdıysa onu yaşıyoruz biliyorsun..o yüzden üzülme en azından henüz kese olan bişeyi kaybediyorsun düşünsene onun büyümüş bir bebek olduğunu o daha üzücü..o yüzden allaha şükret ve dua et canım allah diğerini sana bağışlasın...

8. 13 Haziran 2008
  9. ponaran

ponaran Anne Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba Kızlar,

Yaşadıklarınız zor gerçekten, sizlere sabır & sağlık diliyorum. Annelik buralardan başlıyor şimdiden. :nazar:
    Allah hepinize sağlıklı bir hamilelik yaşatsın ve tamamına erdirsin. a.s.

10. 13 Haziran 2008
  11. YAXGXMURCN

YAXGXMURCN ALLAHIM KUZUM SANA EMANET Pro Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

12. 13 Haziran 2008
  13. sevgiuzun

sevgiuzun Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Allah razı olsun canım, öyle teselli ediyorum , kısmet böyleymiş. Çok şükürler olsun ki biri benimle.Hep dua ediyorum Allahım cümlemizi hayırla ve sağlıkla kavuştursun bebeklerimize.:1hug:

14. 13 Haziran 2008
  15. meltemDE

meltemDE 7.aydayiz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ayisigim burda bi arakdas var su an ikiz kizlari 3 yaslarina girdiler dunya tatlisi ben kanama gecirirken korkma bende öyle gecirdim hamileligimi dedi bana ama benimki maalesef kurtajla sonlandi. Insallah sag salim alirsin bebislerini kucagina sanirim senin hamilelik yatarak gececek bi sure unut herseyi yat kan gelip sonra kesilirse korkulacak bisi yok demisti doktor bana ama tekrar gelse bile hemen gene doktoruna git ne olur ne olmaz allah yardimcin olsun

16. 13 Haziran 2008
  17. bride_

bride_ vARmı NaZo GibiSİ Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Devamlı yatmanız gerekiyor, yatın bence hatta annenizde falan kalın o baksın size.1 cm açıklık önemli dikiş atılması lazım.

18. 17 Haziran 2008
  19. ays_bah

ays_bah Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hanımlar bende daha 5 haftalık hamileyim bu gün ultrasonda kesecik 9 mm ve içnde yolksaç görüldü.ama yolksaç komşuluğunda 15x6mm boyutlarında bir kanama vardı. çok moralim bozuldu bilgisi olan varmı?

Son düzenleme: 17 Haziran 2008