Kanamali hamilelik yaşayanlar

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve EU3 tarafından 26 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

26 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

Kan görmekten biktim vede hamile aklmaktan doğurmaktan korkuyorum diyenler .bizim yaşadiklarimiz başkasina tecrübe olacaktir.ben iki hamilelik yaşadim.ikiside kanamali sürekli kahverengi silme şeklinde akinti sonu düşük şu an tekrardan hamileyim 8.ayim ve ilk günden itibaren kahverengi kanamalar peşimi birakmadi aslinda hamileliğin tadini çikarip takmiyorum.ne kadar başarabilirsem ve daha çok gencim ilerde bir kardeş ister eşimçocuk ister ben şimdiden korkuyorum ve aslaaaaaaaaaaaaaaaaa bir daha hamilelik istemiyorum.

2. 26 Ağustos 2008
  3. NurDer

NurDer Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    PEKİ O AKINTILAR NEDEN OLUYOR DOKTOR BİR AÇIKLAMA YAPMADIMI SANA? BENDE DE OLUYOR VE 14 HAFTALIK GEBEYİM. HİÇ KIRMIZI RENK GÖRMEDİM HEP KAHVERENGİ VE TONLARI... uMARIM BU KEZ BAŞARIRSIN CANIM UMARIM BENDE BAŞARIRIM:KK43:

4. 26 Ağustos 2008
  5. karamelek-07

karamelek-07 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cok gecmış olsun canım ne kadar rahatsız edıcı bır durum oldugunu anlıyorum bende ılk hamılelıgımı
    kanamalı gecırmıştım hem oyle boyle degıl neredeyse adet oluyor gıbıydım
    dusuk onleyıcı kullanıyordum cok zor gunler gecırdım cok dıkkat ettım ama 3.ayda bebegımı kaybettım
    guzelım sen 8. ayındaymıssın atlatmıssın bazı kadınlarda bu kanamalar olabılıyormus
    ve cokda saglıklı bebekler gelıyormus ınsallah sende bebegını saglıcakla kucagına alırsın eeeeee
    darısı benım ve tum ısteyen arkadaslarımın basına

6. 26 Ağustos 2008
  7. Gideriz_nurlu_yolu

Gideriz_nurlu_yolu Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Florra bende de dün oldu kahverengi bir leke geldi dr. gittim bebeğin yeri iyi dedi. Böyle bu dönemlerde olur dedi. 7 haftalık gebeyim daha ama seninki bayağı büyükmüş. Bebeğin cinsiyetine bağlı olabilirmi ? Senin bebeğin cinsiyeti nedir? Kaçıncı gebeliğin?

8. 26 Ağustos 2008
  9. eylul166

eylul166 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    425
    Beğendikleri:
    84
    Ödül Puanları:
    83
    benim gebeliğimin ilk haftalarından beri banyom kandan temizlenmedi malesef..evde cinayet işlenmiş gibi olurdu heryer kan gölü ..öyle böyle derken 7. aya geldik..kanamaların sebebi benim damar yapımdan dolayıymış ..hassas olduğundan çatlama yapıyormuş ve kanama ..hayırlısı ile 2 ayım kaldı doğuma bebeğim de gayet sağlıklı ..allah herkese nasip etsin..

10. 26 Ağustos 2008
  11. Gideriz_nurlu_yolu

Gideriz_nurlu_yolu Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Florra neden cevap yazmıyorsunnnnnnn?????

12. 28 Ağustos 2008
  13. EU3

EU3 Guest

plasenta aşşağı yerleşimliymiş.

14. 28 Ağustos 2008
  15. EU3

EU3 Guest

düşük yaşadım fakat kısmet olursa ilk bebegim.erkek olacak .bende plasenta previa durumu var.