kanamam var arkadaşlar yardım lütfen

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve sersev79 tarafından 5 Mart 2009 başlatılmıştır.

5 Mart 2009
    Konu Sahibi : sersev79
  1. sersev79

sersev79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    86
    3.5 aylık ikizlerime hamileyim arkadaşlar daha önce üzüldüğüm zamanlarda falan az az kanamam oluyodu bu seferki farklı hem çok hem kıpkırmızı çok korkuyorum drumdan haber bekliyorum ama kafayı yemek üzereyim nolur yardım edin bebeklerim benden vazmı geçtiler beni bırakıyorlarmı dualarınıza ihtiyacım var

2. 5 Mart 2009
  3. nicole78

nicole78 pamuk şekerlerim.... Üye

Beğenildi:
    57
    Ödül Puanları:
    153
    canım sakın stres yapma...ben de yaşadım aynı kanamayı...kıpkırmızı ve epeyce çok...sanki adet görür gibi...dr um progestan verdi...sana da verecek büyük ihtimalle...yatıp dinleneceksin...eğer sağlıksızsa bebeklerin zaten gider sen ne yaparsan yap...ama allah çok büyük...bak benim oğluşum annesini bırakmadı çok şükür...allah yardımcın olsun canım...

4. 5 Mart 2009
  5. EfthaLia

EfthaLia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ben de 12. haftamda kanama oldum. 3 gün sürdü. Doktor progestan verdi. Zaten ikiz bebek bekliyorsan ve kanama da olduğuna göre doktor büyük ihtimalle sol yanına yat dinlen, lavaboya gitmek haricinde kalkma diyecektir. Yerden iğne bile kaldırma. Senin yapabileceklerin bu kadar, gerisi Allah'a kalmış. Aynı şeyleri ben de yaşadım, seni çoook çok iyi anlıyorum. Önce sakinleşmeye çalış, bebeğin stresini anlıyor, unutma. Sonra da yat dinlen, seyahat filan yapma. Ben de çok ağladım, çok dua ettim. Şu anda 32. haftamdayım. Çok şükür problem olmadı bir daha. İnşallah hepimiz hayırlısıyla alırız bebişleri kucağımıza.

6. 5 Mart 2009
  7. sersev79

sersev79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    86
    sağol canım prıogestan kullanıyorum günde 3 ten 1 e indirmişti drum bebeklerimdede hiç bir sorun yoktu cumartesi gitmiştim dr a herşey çok güzel ve yolundaydı noldu bilmiyorum

8. 5 Mart 2009
  9. sersev79

sersev79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    86
    allahım tamamına erdirsin hayırlı doğumlar dilerim arkadaşım inşallah bebeklerimde beni bırakmaz bu sefer çok olunca korktum allahım hepimizin yardımcısı olsun

10. 5 Mart 2009
  11. EfthaLia

EfthaLia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Amin. Allah kimseyi evlat acısıyla sınamasın. İkizlerde böyle problemler çok oluyor, kafana takma, pozitif düşün. Allah hepimize hayırlı doğumlar nasip etsin.

12. 5 Mart 2009
  13. sersev79

sersev79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    86
    allah razı olsun canım bütün sorunlar üst üste geldi ne dinlenebildim doğru düzgün ne kendime bakabildim çalışıyorum oda ayrı bi sorun pozitif olmaya çalışıcam becerebilirsem allahım herkesin bebeklerini bağışlasın anne babacığına bu saatten sonra kaybetmek ölüm gibi daha cumartesi gördüm çok güzellerdi inşallah hep öyle kalırlar

14. 5 Mart 2009
  15. msms

msms 09/09/09 hoşgeldin kuzum Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    canım çok gecmiş olsun. bebekler hızlı buyudugunde bır çok kişi bu tur problemler yasıyor. bır an once dr unla gorus. Bebişlere hiç bişey olmayacak inanıyorum

16. 5 Mart 2009
  17. sersev79

sersev79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    86
    çok sağolasın canım inşallah drumu aradım açılmadı tlfn mesaj attım daha cevap gelmedi şaşırdım kaldım vallahi olmadı başka yere gidicem aramazsa evde çaresiz beklemek daha kötü inşallah dediğin gibi bişey olmaz bebişlerime

18. 5 Mart 2009
  19. firuze-1524

firuze-1524 Bal kız & Bal oğlan Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    bence hemen dr.unu ara ve bildir tatlım belki tekrar muayene falan etmek isteyebilir
    yada ilaç yazar
    geçmiş olsun cnm.