kanamam var ve ishal oldum geceden beri hastanedeydik:(

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve ertesigxuxn tarafından 14 Kasım 2008 başlatılmıştır.

14 Kasım 2008
    Konu Sahibi : ertesigxuxn
  1. ertesigxuxn

ertesigxuxn doğa'nın annesi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar dün gece miğde bulantısı ve karnımda acıyla uyandım elim ayağım boşalmıştı resmen acil hastaneye gittik herşey iyiydi bugünde uyandığımda hafif kanamam vardı ara ara devam ediyor çok değil ama pembe pembe ve sık sık doktorum gayta testi verdi şimdi tuvalete çıkmayı bekliyorum evimize yakın diye eve geldik ama tuvalete çıkamıyorum ishalin ve akıntının erken doğum veya düşüğe sebep olacağını söyledi doktorum korkuyorum hafif yanmalar var inşallah birşey olmaz dua edin nolur:Saruboceq:

2. 14 Kasım 2008
  3. demircool

demircool kişisel rütbeymiş hıh Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    canım benim çok geçmiş olsun.inan cok üzüldüm.ama sen üzülmemeye calıs bebeğini düşün.klasik olcak ama onun sana ihtiyacı var biliyosun.dualarımı eksik etmem inan.inşallah vaktinde kucaklarsın yawrunu.bolbol dinlen canıma.s.

4. 14 Kasım 2008
  5. hayaletorka

hayaletorka Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Canım geçmiş olsun dikkat kanaman makattan mı yoksa rahimdenmi. Akıntının rengi önemli ne renk

6. 14 Kasım 2008
  7. ertesigxuxn

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    sağol canım teşekkür ederim işte evde tuvalete çıkmayı bekliyorum umarım birşey olmaz allah hepimizin bebişlerini sağ salim ve zamanında kucağımıza almayı nasip etsin

8. 14 Kasım 2008
  9. ozlem24

ozlem24 henuz rutbeye daha var:) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    cok cok gecmis olsun

10. 14 Kasım 2008
  11. ertesigxuxn

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    teşekkür ederim arkadaşım kanamam rahimden geliyor afedersiniz taret alırken elime hafif pıhtı şeklinde geliyor ama çamaşırım pembemsi oluyor yanmada oluyor ara ara bekliyoruz bakalım doktorum ishale bağlı kasılma olmuş olabilir ondan dolayı kanama olabilir dedi bi tuvalete çıkabilsem sonuçları alıcazda çıkamıyorum ishal sürekli tuvalete taşımıyor beni ama geldimide durmuyor birtürlü

12. 14 Kasım 2008
  13. hayaletorka

hayaletorka Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım ishal için bol su tüket ve muz ye biraz düzeltir ama su içmeyi ihmal etme mutlaka çünkü vucut ishalken çok fazla su kaybetiyor o yüzden su içerek telafi edersin yanma içinde idrar yollarında iltihap olmuş olabili canını sıkma bu da geçicek işallah bebişini düşün

14. 14 Kasım 2008
  15. EU2

EU2 Guest

bitanem cok gecmis olsun dualarim seninle
    isalin varsa cubuk krekerde iyi gelir cnm acil sifalar diliyorum
    bizi habersiz birakma

16. 14 Kasım 2008
  17. selin25

selin25 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Cok gecmis olsun canim, uzuldum ama kendini birakma, en azindan söyle dusun ki 28 inci haftadan sonra kolay kolay bebegine bisey olmaz dogsada, ama yinede Allah vaktinde dogurmayi nasip etsin sana ve hepimize:Saruboceq:

18. 14 Kasım 2008
  19. @slım

@slım Guest

Canım çok geçmiş olsun, dualarımız seninle hayırlı haberlerini bekliyoruz:Saruboceq: