Kanamasi Olupta Gebeligi Devam Eden Varmi

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve GUKUMSER tarafından 23 Haziran 2008 başlatılmıştır.

23 Haziran 2008
    Konu Sahibi : GUKUMSER
  1. GUKUMSER

GUKUMSER Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Kizlar Tup Bebek Ile Hamile Kaldim 6. Haftamdayim 5 Gundur Kahverengi Kanama Vardi Bugun Koyu Kirmizi Oldu Siz Boyle Birsey Yasadinizmi Bana 4 Gun Serum Takildi 1 Gun Hastanede Yattim Cok Korkuyorum Bebegimi Kaybetmekten

2. 23 Haziran 2008
  3. shoksheker

shoksheker Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım doktorunu aradınmı eğer aramadıysan acilen ara düşük yapıyor olabilirsin allah korusun

4. 23 Haziran 2008
  5. kuzi

kuzi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    Canım benimde 6.haftamda kırmızı kanamam oldu 1saat kadar sürdü sonra kahverengi lekelenmelere dönüştü, halada kahverengi lekelenmeler ara ara olabiliyo, ama bişey olmadı çok şükür, inşallah seninkide böyle bişeydir

6. 23 Haziran 2008
  7. GUKUMSER

GUKUMSER Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Insallah Kuzicim Ama 5 Gundur Var Bugun Kirmizi Oldu Cok Korkuyorum Yinede Okadar Zor Buldumki Kaybetmekten Cok Korkuyorum

8. 23 Haziran 2008
  9. el-muallim

el-muallim kırk yaşımın çiçekleri.. Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    canım inş bi şeyyy yoktur

10. 23 Haziran 2008
  11. el-muallim

el-muallim kırk yaşımın çiçekleri.. Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    ama doktora mutlaka söyle benimde olmuştu bebek baskı yapıyormuş o sebepti am mutlaka doktora git ve hep dinlennn

12. 23 Haziran 2008
  13. janet

janet Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    benim yedi sekiz ay lekelenmem olur ama kayınvalidem resmen adet görürmüs tüm hamileliklerinde anladıgım kadarıyla tüp bebek seninle ilgilenmeleri lazım ama seninde sakin olman lazım canım benim bir arkadasım üc ay resmen adet görmüs dördüncü ay doktora bebek yeni yeni oynamaya baslayınca gitmis ve meydana cıkmıs hamile oldugu sen sakin ol ve rahatla tehlikeli olabilir ama stres daha büyük tehlike evet dinlenme cok etkili oluyor

14. 23 Haziran 2008
  15. amazon570

amazon570 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    a.s.canım bende aynı şeyi yaşadım takiii kızım rahmime tamamen yerleşinceye kadar mutlaka durumunu doktoruna bildir mümkünse muayneni ol..doktorun sana zaten tavsiyelerde ve gerekirse tedavide bulunacaktır ama en güzel tedavi ayaklarını uzatıp yatıp dinlenmek..geçmiş olsun...:1hug:

16. 24 Haziran 2008
  17. kavuniçi

kavuniçi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    benim ilk 3 ay sürdü kahverengi bazen siyah doktorum kırmızı kan görmedikçe korkma dedi ve parca düşmedikçe tabi çünkü kahverengi ve siyahsa önceden kanamıs demekki rahim kendini temizliyodur demişti progestan kullandım günde 4 tane ve gecti bebeğin dısında rahimin baska bi bölgesindeyse kanama korkma cnm benim öleydi ve simdi 22 haftalık hamileyim inş. bebegine bişe olmaz egre bişe olsada dua et çünkü düşen bebeklerin cogunde bi problem oldugu için vücut onu geri atarmıs bilirim bundan önce 1 bucuk aylık bebegimi düşürmüştüm dualarım seninle Allah kolaylık versin ama beebegin seninledir bak görürsün

18. 24 Haziran 2008
  19. GUKUMSER

GUKUMSER Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Kizlar Hepiniz Cok Sagolun Umarim Bebegim Beni Terketmez