Kananma ???

Konusu 'Ekim Anneleri' forumundadır ve WaterLilly tarafından 15 Kasım 2008 başlatılmıştır.

15 Kasım 2008
    Konu Sahibi : WaterLilly
  1. WaterLilly

WaterLilly Rüya'm benim Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar benim neredeyse kırkım çıkacak ama kanamam daha kesilmedi. Öyle aman aman olmuyor lekelenme şeklinde sürüp duruyor. Bir gün kesildi sanıyorum hoop ertesi gün yüne geliyor.:1no2: Sezeryan oldum daha erken kesilmesi gerekir sanıyordum. Sizlerde durum nasıl. Bir tek benim böyleyse doktoruma soracağım.

2. 15 Kasım 2008
  3. Serencam83

Serencam83 ÖMRÜMÜN SERENCAMI Üye

Beğenildi:
    310
    Ödül Puanları:
    163
    aynı benimde öyleydi hatta kesildi sandım 35. günden sonra resmen kan gelmeye başladı ama 40. gün kesildi şuan gelen giden yok

4. 15 Kasım 2008
  5. ibolya

ibolya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    bende de ilk 12-13 gün kesintisiz ve hafif bi şekildre kanamam olmuştu, daha sonra kesildi, bende tamamen bitti sandım, geçenlerde kahverengi gibi az bişey gelmiş, herlade içim temizlendi diye düşündüm, ped kullanımını da bırakmştım, dün bebeğimin altını değiştirirken birden kan boşaldı, ebem pıhtı şeklinde değilse korkma demişti; bugün gelen giden yok, bi arkadaşım 52 gün sürer demişti, adet kanaması gibi düzenli olmuyomuş

6. 15 Kasım 2008
  7. pelinsuat

pelinsuat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım ben de sezeryanla doğum yaptım benim kanamam tam3 ay sürdü dr stresten dedi ben bebeği melek olan annelerdenim

8. 15 Kasım 2008
  9. tahaecrinRY

tahaecrinRY EVLİ MUTLU 2 ÇOCUKLU :) :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bende normal doğum yaptım 30 gün hergün gibi geldi arada gelmedi ozamandan beri yoktu,2 gün önce lekelenme şeklinde kanamam geldi adet görüyorum sandım oda kesildi az önce baktım az bi lekelenme yine vardı,bi düzene girmedi ve benim bugün 46. günüm rahatsız edici bi kanama değil ama,yinede insan endişeleniyo işin kötüsü herüflerde nasiplenemiyo hahahaaaa

10. 15 Kasım 2008
  11. beyazzzambak

beyazzzambak Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ben de sezeryan oldum yarın kırkım çıkıyo ve hala lekelenmeler var

12. 15 Kasım 2008
  13. WaterLilly

WaterLilly Rüya'm benim Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar sağolun ya içim rahatladı. 20-25 günde kesilmesi gerekirdi falan dediler canım sıkıldı. Ama herüfler azcık daha bekliyecek, hoş dikişlerim de tam iyileşmedi zaten.

14. 16 Kasım 2008
  15. ficipi

ficipi ............... Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    benımde normal dogum 1- hafta yoğun geldı sonra az az gelmeye başladı gunde 1 ped bıle doldurmaz.şimdi ise 1-2 damla gelırse gelıor gun içinde..