kanda bhgc değerim

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve aysenfatos tarafından 4 Haziran 2010 başlatılmıştır.

4 Haziran 2010
    Konu Sahibi : aysenfatos
  1. aysenfatos

aysenfatos mucizem okullu oldu Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba kızlar 5hafta 4günlük hamileyim:lepi: 2gün evvel kan testi yaptırdım sonuc 4053 çıktı doktor evet hamilesin deyince gözümüz aydın o zaman dedim doktor da bana garip garip baktı ve başından atar gibi tabi tabi gözün aydın dedi sonrada sen 10gün sonra gel bebeğe bakalım şimdi çok küçüktür dedi ya hamileyim hassasım yada doktor garipti ben çözemedim
    sizin değerleriniz nasıldı?

2. 4 Haziran 2010
  3. capellas

capellas Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım aslında kese değer 1500ü geçince gözüküyor baksanız görebilirdiniz ama doktor direkt kalp atışından başlamak istedi heralde :) içine sinen bi doktor bulana kadar gez bence çünkü doktorun çok önemli herşeyi merak ediyoruz içimizde hep bi endişe var ve bunlara sadece en iyi doktorlar yanıt verebiliyorlar surat asıp önemsemediklerindede çok can sıkıcı oluyor benim ilk doktorum öyleydi mutluluğumu yaşamadım bile ya ne var sanki hamileysen der gibi konuştu hep :) şimdiki doktorum çok tatlı benim aklıma gelmeyen şeyler oluyor o seçenekler sunuyor şunlar şunlar hakkında merak ettiklerin varmı diye ii oluyor aklıma geliyor cevaplanmış oluyor doktorumun yanında daha bi keyifli oluyorum ailemle bile paylaşamadığım mutlulukları heyecanımı doktorumla paylaşıyorum inş sizinde öyle olur..
    sağlıklı huzurlu günler geçirirsiniz inş belkide bizden çok bebişlerimizin ihtiyacı var buna :KK66:

4. 4 Haziran 2010
  5. asiyan_1010

asiyan_1010 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    doktorun haklı.keseyi görmüştür.kalp atışını duyabilmak için 10 gün sonra çağırdı seni.bende adet günümde öğrenmiştim 10 gün sonra çağırmıştı benide doktorum.ama kalp atışını 8.haftada duymuştuk kızımın.

6. 4 Haziran 2010
  7. xenalix

xenalix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    tebrik ederim canim ben de 5 arti 4 gunluk hamileyim alkisalkisalkis..yurtdisindayim...su asamada doktor bakmiyor acil bi durumun sorunun yoksa...ben ilk bebisimimi kaybettigim icin erken olmasini istedim..ona ragmen 15 hazirana verdi randevuyu....gecmiyor gunlerrrr....

8. 4 Haziran 2010
  9. aysenfatos

aysenfatos mucizem okullu oldu Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    teşekkür ederim arkadaşlar içimi rahatlattınızopuyorumnanaktan başka bi doktora gitmek en iyisiCADIARZU
    evet doktorlar çoğu zaman hissettiklerimiz ve endişelerimizi anlamıyorlar çünkü onların hergün karşılaştıkları olaya biz ömrümüzde bir iki defa şahit olabiliyoruz:KK46:
    Allah'ım hepimize sağlıklı ve mutlu bebeklerimizi kucağımıza almayı nasip etsin:CüvCüv: