kanda gebelik testi yanlış çıkabilir mi

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve peppecura tarafından 25 Eylül 2008 başlatılmıştır.

25 Eylül 2008
    Konu Sahibi : peppecura
  1. peppecura

peppecura Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar dün bütün hayallerim yıkıldı nasılda ümit etmiştim dün 1 haftaydı günümün geçmesi gittim kan testi yaptırdım kız bana demezmi gebelik yok çok fena oldum o anda rapora baka kaldım sessizce çıktım ordan sokakta yürürken ağlamamak için dudaklarımı ısırdım dr bana strestende gecikme olabilir adet olmam için farlutal diye bi hap verdi çevremdekiler hemen içme biraz daha bekle belki yanlıştır sonuç diyolar bel ağrımvar göğüslerde hafif sızı var o kadar kaam karışık kı acaba başka bi yerde de kan testi yaptırsam mı ne dersiniz arkadaşlar bilgilerinize ihtiyacım var.teşekkürler

2. 25 Eylül 2008
  3. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    kan testinde hamilelik varsa mutlaka çıkar eğer adetiniz geçtiyse.
    sadece değer düşük olur,onun yükselip yükselmemesiyle hamilelik kesinleşir.
    bence bir jinekoloğa gidin bir baktırın kendinize.
    geçmiş olsun:teselli:

4. 25 Eylül 2008
  5. meltem1974

meltem1974 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bence yarın tekrar hcg baktır. 2 katı artmanışsa gebelik yoktur. umarım istediğin gibi olur

6. 25 Eylül 2008
  7. ..ELCHIN..

..ELCHIN.. bal oğlum****bal kızım Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    48
    canım geçmiş olsun üzülme sakın kanda tahlil pek yanlış sonuç vermez helede 1 hafta geçtikten sonra için rahat edecekse başka yerede görün allah korusun başka bişey çıkmasın inşallahh allah gönlüne göre versin

8. 26 Eylül 2008
  9. kerman

kerman Guest

canım kan testi 8 gün geçtiyse doğrudur. ben doktora sormuştum yanlış olasılığı yok dedi o belirtileri takılma bazen öyle hissetmek istediğimizdede oluyor ben artık takmamaya çlışıyorum normal diyorum. zaman. sıkma canını rahat ol. önünüzde bir sürü ay var zamanı gelsin oda olur.

10. 26 Eylül 2008
  11. firuze-1524

firuze-1524 Bal kız & Bal oğlan Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    kan testi kesin sonuç verir,hatta adetin gecikmese bile 1 hafta 10 gün kala bile doğru sonuç verir cnm,bende dr.un verdiği ilacı hemen kullanmaya başla,adetin daha fazla gecikmesin cnm

12. 26 Eylül 2008
  13. EU1

EU1 Guest

canım çok geçmiş olsun kan testlerinde hata payı olmadığını biliyorum keşke olsa onca umudun boşa çıkması gerçekten çok zor kendini toparlayıp olsun deyıp bidahaki denemeler için metin ol uygun zaman inşallah en kısa zamanda gelir sevgiler a.s.

14. 27 Eylül 2008
  15. nursist

nursist PAMUK PRENSİM... Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kan testi herzaman kesin sonuç werir we en doğrusunu

16. 9 Temmuz 2009
  17. tosunum

tosunum Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar beniim adetime daha 15 gün var ama ben dayanamayıp kan testi yaptırdım bişe çıkmadı yani bebiş yok çok kötü oldum acaba yanlışlık olurmu kasık bölgem çok şisti göüslerimde öle mide bulantım var kızlar bir akıl verin lütfen ne olursunuz tesekkürler

18. 10 Temmuz 2009
  19. emelistan

emelistan hayatımın erkeki Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım senin büyük ihtimalle daha yumurtlama günün gebelik daha yeni oluşur yani en az adetine 3 gün kala yaptırman lazımki kesin sonuç alasın şu anda daha gebelik olma olasılığın yoktur daha yumurtlaman yeni oluşuyordur çünkü sabırla bekle ve bu arada çalışmalara devam en önemli günlerin şu günlerin çünkü unutma ok doktorumdan biliyorum
    ALLAH DUALARINI KABUL ETSİN CANIM