kanda gebeyim ama kese daha görülmedi

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve mavikentli tarafından 6 Mart 2009 başlatılmıştır.

6 Mart 2009
    Konu Sahibi : mavikentli
  1. mavikentli

mavikentli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    :Saruboceq:mrhb kızlar nasılsınız.gectiğimiz salı idrarda bugünde kanda gebe olduğumu öğrendim ve ilk sevincimi sizinle yaşadım.bugün kandaki değer 1445 cıktı.hesaba göre 4 hafta 5 günlük hamileyim.doktor bugün daha küçük olduğu için ultrasonla görülemeyeceğini ama istersem alttan bakılırsa kesenin görülebileceğini söyledi.ve ilk defa alttan göründüm malesef ondada görünmedi.şuan için ne içerde ne dışarda bir gebelik görünediğini ve pazartesi tekrar kan testini yaptırmamı istedi.daha yeni olduğu için görünemeyeceğini o yüzden pazartesi yapacağımız testteki değerlerin katlama oranına göre karar vereceğini söyledi.kendimi çok kötü hissettim ve halen moralim bozuk.dua edin kızlar...benim gibi olupta hamile olan varmı.....

2. 6 Mart 2009
  3. EU3

EU3 Guest

evt canım 2.kan tahlılı sonucnda ortalama 2katına çıkması lazım yanı 2gundebır 2ye katlanmaıs laızm degrlerinin.kımyasal gebelık olabılr yada boşgebelık.inş böyle bı sorun yoktur dualrımz senınle..

4. 6 Mart 2009
  5. kahvelokum

kahvelokum Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    ben 1500 den sonra kese görünüyor diye biliyorum.. umarım sizde görürsünüz kesenizi ve bebişinizi ..

6. 6 Mart 2009
  7. mavikentli

mavikentli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ilgin için saol arkadaşım teşekkürler

8. 6 Mart 2009
  9. osmak

osmak Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Daha çok küçük canım inşallah 2 ye katlanır degerlerin

10. 6 Mart 2009
  11. gurcan06

gurcan06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    cok küçüktür meraklanma neler neler okuyoruz burda yakında görürsünz endişelenme

12. 7 Mart 2009
  13. benkibele

benkibele Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    106
    canim kimininki 2500lerde gorunuyor. pazartesi belli olur.

14. 7 Mart 2009
  15. EU2

EU2 Guest

merhaba mavikentli,
    seninle aynı durumdayım. içim içimi yiyor. sat 3 şubattı. benim de 4 martta hcg 358di. dün heyecanla doktora gittim. alttan baktı. kese görünmüyor dedi. salı günü tekrar hcg yaptır, perşembeye tekrar gel dedi. dün doktordan sonra dayanamadım hcg tekrar yaptırdım. değerim 1808 çıktı. ben pazartesi tekrar yaptırıp başka bir doktora gitmeyi düşünüyorum. Allah yardımcımız olsun. sonuçları yazalım.

16. 7 Mart 2009
  17. selva2009

selva2009 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    133
    Ödül Puanları:
    113
    slm
    arkadaşlar bişey sormak istiyorum benim adet günüm iki gün geçti ben hep düzenli çok nadirde erken olurdum kan testi yaptırdım yok dediler sizce erken mi yaptırdım.adetimi kaç gün geçince kesinleşir?

18. 7 Mart 2009
  19. nur_elnur

nur_elnur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim gebeliğim 5 hafta 4 günlükken görünmemişti kese.. 7.haftada ancak görünmüştü ama iki kese birden.. o ana dek bana dış gebelik düşük vs. herşeyi söylediler ve neredeyse hergün kan testi yaptılar.. alttan muayendede görünmemişti benim keseler sonuçta bugün 8 aylık gebeyim.. keseler bire düştü yani tek gebelik şuanda ve bahsettikleri sorunlarla karşılaşmadım sadece keseler geç oluştular o kadar üzülme umarım senin sonunda benimkine benzer iyi haberlerini bekliyoruz

Hayats03 bunu beğendi.