kanda kromozon analizi yaptıranlar

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve sefda tarafından 21 Nisan 2009 başlatılmıştır.

21 Nisan 2009
    Konu Sahibi : sefda
  1. sefda

sefda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar ben iki kez tüp bebek denedim birincisi tutmadı ikincisi tuttu fakat kısa sürdü gelişmedi yani, şimdi doktorum genetik test istedi kanda kromozon yani,bu ne demek kanda bi hastalık varmı diye bakacaklar yoksa uyuşmazlık olup olmadığınamı bakılıyor,bi sorum daha var üniversite hastaneleri ücretsiz yapıyomu bu tahlili bilen varmı arkadaşlar çünki özelde pahalı biraz.şimdiden tşkler.

2. 21 Nisan 2009
  3. gelincik238

gelincik238 Şükürler Olsun Mevlaya... Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    canım sizin problem neydi.sana mı yapılacak eşinemi. benim eşime yapılmıştı kromozom analizi. üniversite hastaneleri yapıyor. biz ücretsiz yaptırmıştık. genetik kaynaklı bir problemin olup olmadığına bakıyorlar. İnşallah yoktur Rabbim Yardımcınız olsun.

4. 21 Nisan 2009
  5. sefda

sefda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bizim problem aslında bende sayılır oda tek yumurtalığımdan ameliyat olmuştum olduğum taraf çalışmıyor sağ yumurtalığım çalışıyor tek problem o, ama raporlarımda sebepsiz infertilite diyolardı,şimdi ise neden tutmadığı için o tahlili istediler,birde ücret alıyolarmı acaba,çok uzun gün veriyolarmı onuda merak ettim.

6. 21 Nisan 2009
  7. dorukk

dorukk S ♥ A ♥ B ♥ İ Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    merhaba canım bende ilk tüp bebek denememde hamile kaldım fakat gelişimi durduğu için malesef alındı. bendende aynı testi istediler. bende araştırdım fakülte hastaneleri çapıomuş çapayı aradım bana 10 ayda çıkıo sonucu dedi ve şok oldum...o yüzden ben özel labaratuvarda yaptırıcam ordada sonucu 1 ayda çıkıo zaten.ama tüp bebek denememden önce yaptırmayı düşünüyorum...

8. 21 Nisan 2009
  9. sefda

sefda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım senle doktorumuz aynı aret bey di seninkide sanırım, ama senden erken istemişler yani genelde 2 yada 3 denemeden sonra isteniyo,özelde çok pahalı napcam bilemiyorum dediğin gebi ssk oluncada uzun süre veriyolar,sen ne zaman ikinciyi denemeyi düşünüyosun peki?hakkımızda hayırlısı artık ne diyim

10. 21 Nisan 2009
  11. ARTVINLI9876

ARTVINLI9876 Evlatlarim sana emanet allahim Üye

Beğenildi:
    2.324
    Ödül Puanları:
    163
    Merhaba arkadaşlar.benimde dr.tekrarlayan düşüklerle ilgili bazı testler istedi.bu testlerin içindede genetik testlerde vardı.ben şişli etfale gittim,durumumu anlattım dr.istediği testleride götürdüm.oradaki genetik dr.testleri yazdı ve beni samatya hast.yolladı.kan aldılar ve 1 ay sonra çıkar dediler.24 nisanda sonucu alıcam.bence çapa yanlış anlamıştır 10 ay çok uzun bence.istanbulda olan arkadaşlara tavsiyem şişliye gidin onlar sizi yönlendirir.

12. 21 Nisan 2009
  13. sefda

sefda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tşkler canım sen k.doğum dr mı gittin?peki ücret alıyolarmı ssklıdan?

14. 21 Nisan 2009
  15. ARTVINLI9876

ARTVINLI9876 Evlatlarim sana emanet allahim Üye

Beğenildi:
    2.324
    Ödül Puanları:
    163
    canım önce şişli hast.internetten randevu al.sabah olursa daha sakin oluyor.sonra kadın doğum bölümüne git kayıt ol.ücret alınmıyor.dr.yanına gittiğinde durumunu anlat testlerinide götür.seni genetik dr.yönlendirirler.o sana tahlilleri yazar.ama testleri orada yaptıramıyorsun seni samatya hast.yollarlar oradada ücret ödemiyorsun.tam 1 ay sonra testlerini verirler.inşallah yardımcı olmuşumdur.

16. 22 Nisan 2009
  17. orbiss

orbiss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cnm ben medikal park bahcelievlerde yaptırdım kan veriyorsun sonuç bir ay sonra çıkıyor.eşime ve bana yapılmıstı temmuz gibi.toplam 250 tl ödemiştik.

18. 22 Nisan 2009
  19. hopeless13

hopeless13 sen olmadan asla Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım ben yaklaşık iki yıl önce ankaraya gönderdim ücret olarakda 125 ytl ödedim ama şimdi nasıldır bilmiyorum rabbim yardımcın olsun