Kandırıkçı kör piyanist!

Konusu 'İtiraflarımız' forumundadır ve cnvr tarafından 7 Ekim 2007 başlatılmıştır.

7 Ekim 2007
    Konu Sahibi : cnvr
  1. cnvr

cnvr Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    delusion_, Kadın , 30 , İstanbul

Bir kaç yıl önce tesettürlü bir arkadaşımın kına gecesine gitmiştim. Salona girdiğimde pistin gerisine bir perde gerildiğini gördüm. O perdenin ne amaçla orda olduğunu sorduğumda, çalan kişinin erkek olduğunu, kadınların da onun önünde oynayamayacağından dolayı onları oynarken görmesin diye perdenin arkasından çalacağını söylediler. Çok garipsemiştim ama adamcağız gerçekten de bütün gece hiçbir şey görmeden perdenin gerisinden coşturdu milleti. Geçen hafta bir kınaya daha gittim. Çalan kişi yine bir erkekti ve kara gözlükleri vardı, bir başkasının yardımıyla hareket ediyordu. Meğer körmüş! Salondaki kadınların yarısından çoğu yine tesettürlüydü. Adam kör olduğu için perde gerilmesine gerek görmemişler. Bütün kadınlar ne kadar kurtları varsa döktüler pistte. Ama benim geceye katılmadan önce şahit olduğum ve herkesin kaçırdığı bir şey vardı; adam salonun bulunduğu yere kendi arabasıyla geldi ve benimkinin yanına park etti! sengözlerimebaksanab

2. 7 Ekim 2007
  3. vera

vera Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Nitekim Peygamber Efendimiz (s.a.v) ' in evine bir kör adam geldi. Hazret-i Âişe ve diğer hanımları oturuyorlardı, kalkmadılar ve gelen kimse için:

“-Kördür, bizi görmez!..” dediler. Peygamber Efendimiz -sallallâhu aleyhi ve sellem- buyurdu:

“-Onun gözleri görmüyorsa, sizinkiler de mi görmüyor?”

Farkeden bir şey yok yani...Adam kör dahi olsa bayanların dikkat etmesi lazım...

4. 7 Ekim 2007
  5. cnvr

cnvr Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    evet. aynı şey eşcinseller için de geçerli.