Kanguru hoppala yürüteç kullanan varmı

Konusu 'Premature Bebekler ve Paylaşımlarınız.' forumundadır ve hiram06 tarafından 9 Haziran 2010 başlatılmıştır.

9 Haziran 2010
    Konu Sahibi : hiram06
  1. hiram06

hiram06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar bunlardan aldınızmı zararlı diyorlar ben kanguru aldım kraftın kullanıyorum bebişim çok seviyor acaba bi zararı varmı hoppalada almak istiyorum ama yürüteci düşünmüyorum sizler kullandıysanız marka yazarsanız sevinirim birde hangi aylarda kullandınız

2. 9 Haziran 2010
  3. mehtap3

mehtap3 BERKAY'IN ANNESI Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    Biz hiçbirinden kullanmadık canım. Özellikle yürüteci nöroloğumuz yasakladı.
    Ama bebek başını tutup destekli oturmaya başladıktan sonra kangurunun bir zararı olacağını sanmıyorum. Annesine sürekli daha yakın olacağı için bebek açısından daha iyi olabilir.

4. 9 Haziran 2010
  5. dilelif

dilelif Bu günümüze sonsuz şükür.. Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    88
    hiram kanguru bende aldım.Baş ve sırt desteği olan kanguruların kullanılabileceğini netteki bazı sitelerden araştırdıktan sonra öğrendim ama henüz kullanmadım sen ne zaman başladın kullanmaya ? kızım düzeltilmiş 3 haftalık olcak, haziranın sonu kullanırım diye düşünüyorum ama erken mi ?

Son düzenleme: 9 Haziran 2010
  6. 10 Haziran 2010
  7. hiram06

hiram06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cnm beninmki düzeltilmiş 2.5 aylık yeni kullanmaya başladım benimki bana doğru dönen kısmını kullanmıyor çok ağlıyor dışarı doğru baktırıyorum onu çok seviyor doktoruna sor bakalım kullnımına izin veriyorsa sakınca yoktur

8. 1 Aralık 2010
  9. BenLiLa

BenLiLa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    148
    bende kullanıyorum özellikle avmlerde çok rahat oluyor yüzünü dışa gelecek şekilde tutuyoruz çevreyiz izliyor çok eğleniyor.