Kanguru kullananlar

Konusu 'Çocuğum Büyürken' forumundadır ve omerfarugunannesi tarafından 5 Aralık 2009 başlatılmıştır.

5 Aralık 2009
    Konu Sahibi : omerfarugunannesi
  1. omerfarugunannesi

omerfarugunannesi kocam ve oğlum.. Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Kanguru kullananlar varsa bana söyleyebilir mi işe yarıyor mu? Kac aylıktan itibaren kullanabilirim? Oğlum 2,5 aylık onu kanguruya koyup alışverişe cıksam kucagımda durur mu? Bi de sırtım belim agrır mı, kendisi 7 kilo oldu, baya ağır bi bebek.

2. 10 Aralık 2009
  3. shekerim

shekerim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Selam, öncelikle oğluşuna manşallah demek istiyorum. Allah nazarlardan korusun. Evet kanguruda durur sanırım ama bende sırtım ağrır diye kullanmadım. Ama kullananlar kullanışlı olduğunu söylüyorlar. Ama minnoş şu anda 7 kilo ise önümüzdeki aylarda daha da ağırlaşacağını düşünürsen bence alma derim. Bebek arabası işine daha fazla yarar. Kanguru zorlayabilir. Kışta geldi zaten. ÜŞÜMESıN MıNNOŞ. KIYAMAM.

4. 11 Aralık 2009
  5. omerfarugunannesi

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Saol shekerim. Heralde almak uygun değil. Belki evin icinde kullanırım diyordum.

6. 12 Aralık 2009
  7. Semra57

Semra57 poyraz&miray Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım ben aldım rahat olur diye ama benim oğlum hiççç sevmedi 10dk bile durmuyo onun içinde hemen sıkılıo ayrıca bebeğin maş. kilosu iyi senin sırtını ağrıtır:hulya:

8. 12 Aralık 2009
  9. omerfarugunannesi

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Saolun cok yardımcı oldunuz. Ben de almaktan vazgectim

10. 18 Aralık 2009
  11. defnedamla

defnedamla 24 Temmuz 2009 saat 08.00 Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    geç kalmış olabilirim ama ben aldım ve çok memnunum. kızım 4 aylıkken aldım şu anda 5,5 aylık hala kullanıyorum. arabayı heryere götüremiyorsunuz daha pratik oluyor. evde bile kullanıyorum. dışardada alışverişte filan kolaylık oluyor. kızımda çok seviyor. evdede yüzünü göğsüme dönük koyuyorum hemen uyuyor. ama ben baby sling almak istemiştim iyiki almamışım çünkü taşırken zorlanabilirdim. chicconun you me sini aldık sırta sağladığı destek önemli sırtı hem enine hemde boyuna destekliyor alırken ona dikkat edin derim.