kanguru seçimi......

Konusu 'Bebek Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve esraseyhan tarafından 3 Nisan 2010 başlatılmıştır.

3 Nisan 2010
    Konu Sahibi : esraseyhan
  1. esraseyhan

esraseyhan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar kanguru almayı düşünüyorum.önerdiğiniz bir marka var mı?

2. 3 Nisan 2010
  3. Asu

Asu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    ben 7 yıl önce kızımda klasik kangurulardan kullanmıştım.hani şu set içinde çıkanlardan markasını hatırlayamıyorum.çok kullanışlı değildi .çocuğu içinden çıkarmak tekrar koymak çok zor oluyordu kullanmamayı tercih ediyordum.şimdi nette gezerken çok rahat olduğunu düşündüğüm bi kanguru gördüm.ben alacak olursam eğer bu modelden düşünüyorum..
    http://urun.gittigidiyor.com/BABY-SLING-KANGURU-100-PAMUK-KAMPANYA_W0QQidZZ25978370#aciklama

4. 3 Nisan 2010
  5. biyologeda

biyologeda Annesininnnnn balbademi Üye

Beğenildi:
    42
    Ödül Puanları:
    113
    chicconun you&me modeli bizde var cok memnunum biraz pahalı ama en azından güvenlikli sırt destegi var cok iyi tavsiye ederim

6. 8 Nisan 2010
  7. atans

atans Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    en fazla bir yaşına kadar kullanabileceğin için fazla pahalı olmasına gerek yok bence Ben kraft almıştım çok memnunum bel destekli 45 tl idi.chicco'nun biraz pahalı 120-150 gibi bi şeydi.

8. 8 Nisan 2010
  9. atans

atans Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    En fazla bir yaşına kadar kullanabileceğin için fazla pahalı olmasına gerek yok bence.ben kraft almıştım bel destekli çok memnunum.45 tl.falandı. cihicco'nun biraz pahalı 120-150 gibi bi şey

10. 8 Nisan 2010
  11. yercekimlikaranfil

yercekimlikaranfil Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    108
    Ben de sling almayı düşünüyorum. Bazıları 100 TL'nin üzerinde. Ama ben o şekilde olanlardan değil de daha yumuşak kumaştan olanlardan istiyorum. Link vermek yasak. google'da Be Chic Sling diye Türçke sayfalarda aratınca çıkan var bir tane, 35 TL. Bir de başka bir sitede Anna Sling diye aratınca çıkan var, 65-80 TL Onlardan birini sipariş vereceğim.

12. 8 Nisan 2010
  13. aYca24

aYca24 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende kraft milan modelii kullanıyorum çok memnunum...
    şuan kampanyada 39lira...
    ayrıca babasling de var o da çok kullanışlı rahat....o biraz pahalı 108 lira...
    ama kraftı öneririm hem fiyatı da uygun...

14. 8 Nisan 2010
  15. pikolata78

pikolata78 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    827
    Ödül Puanları:
    113
    çok para verme bence. zaten. 7- 8 kiloya geldimi bebek taşımak çok zor olduğundan pusete geçiliyor. oğlum 7 kilo olduğunda onu kanguruda 15 dk taşısam belim çok ağrıyordu. o yüzden pusete geçtim.

16. 11 Nisan 2010
  17. beyazleblebim

beyazleblebim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    selam chicconun kangurusunu sadece 2 kez kullanabildim (neyse ki arkadaşımdan almıştım)hem bel çok ağrıyo hem de bebek belli bir ağırlıktan sonra içinde hiç rahat edemiyor.ayrıca takıp çıkarması da zor.oğlum 7 kg iken kullandım acayip bir baskı yapıyor bele.şu an sling kullanıyorum keşke 8 ay önce keşfetseymişim diyorum.harika bişey.beli ağrıtmıyor bebek çok rahat hem de doğumdan 3 yaşına kadar kullanabiliyorsun.kullanımı da kolay,ama evde bikaç alıştırmadan sonra...arkadaşın dediği gibi yumuşak kumaşlı ve halkalı olanlardan...bana kuzenim yapmış,halkaları amerikadan getirtmiş(bebeği taşıyacağı için kalitesi öenmli).gittigidiyorda satıldığını gördüm.ama kalitesi nasıl bilmiyorum...