Kanında demir eksikliği olan var mı?

Konusu 'Hematoloji - Kan bilimi' forumundadır ve EU1 tarafından 17 Ekim 2008 başlatılmıştır.

17 Ekim 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

kızlar bugün doktora gittim kan tahlili falan yaptılar işte demir eksikliği varmış 1 ay boyunca ilaç kullancam dışı turunculu beyazlı ismini sölemim şimdi..sizde gördünzmü böle tedavi nasıl bişey bu burada paylaşalım demir eksikliği sorununu

2. 17 Ekim 2008
  3. MeleklerKorusun

MeleklerKorusun Yorgun Savaşçı Pro Üye

Beğenildi:
    73
    Ödül Puanları:
    153
    canım demir eksikliği bendede çıktı.malesef .ilacın ismi ferrosanol dimi..ondan verdi..3 ay boyunca kullanmak gerekiyomuş ama ben biraz ihmalkarlık yapıyorum..faydasını ilk kullanmamda gördüm..gerçektende..yanaklarım kızardı..kilo aldım..
    sendede sürekli halsizlik,uyku hali varmı canım..

4. 17 Ekim 2008
  5. Belinay

Belinay begüm...bertuğ... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Bu hafta benim kızıma da kan tahlili yapıldı kanı düşük çıktı bizde 3 ay boyunca tedavi görücez ilacı da FerroZink.kan yapan gıdalar neler bilen varsa yazarmısınız.

6. 17 Ekim 2008
  7. EU1

EU1 Guest

carencim ewet canım adı öle ama ben 3 ay değil 1 ay kullancam doktor öle dedi..ya bende görürmüyüm acaba etkisini yanaklarım kıpkırmızı olurmu acaba ya görsen yüzüm ruh gibi hiç renk yok yüzümde seninde öle mi kilo konusuna gelince zaten balık etliyim aldırmasa baei daha fazla yüzüme renk versin yeter buarada aksatma ilacını iç canım

8. 17 Ekim 2008
  9. EU1

EU1 Guest

balık yumurtanın sarısı et ciğer bunlar kan yapıyor kızınız kaç yaşında

10. 17 Ekim 2008
  11. EU1

EU1 Guest

buarada canım uyku hali fazla yokda halsilik oluyo arasıra demir kaç çıktı senin

12. 17 Ekim 2008
  13. ader

ader Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    kızlar bende 4 ay önce doğum yaptım kızımın kan değerleri düşüyodu kan verildi kuzucuğuma
    şimdi daha iyii 10 günde bi değerlerine baktırıyoruzz sınırda inş. düşmezzz.

ahsencim siyah çekirdekli kuru üzüm pekmez ceviz incir iyi geliyor bende yiyorum sütümden bebişime geçer diye inş. canım geçmiş olsun kızın nekadarlık inş. bunları yiyebilr

14. 17 Ekim 2008
  15. MeleklerKorusun

MeleklerKorusun Yorgun Savaşçı Pro Üye

Beğenildi:
    73
    Ödül Puanları:
    153
    normal değeri 12 olması gerekiyomuş bende 7 çıkmıştı ilk seferinde..dr.şok oldu sen nasıl ayakta durabiliyosun diye..en son 10 du..ilaç kullanımından sonra yani..

16. 17 Ekim 2008
  17. EU1

EU1 Guest

ya benimki farklı bişe heralde serum demiri diye geçiyo 34 yazıo ne bu şimdi canım bilgin varmı

18. 17 Ekim 2008
  19. Belinay

Belinay begüm...bertuğ... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Kızım 7 yaşında canım ama bu yazdıklarının hiçbirisini yemiyor çok iştahsız kansızlıktan kaynaklanıyor herhalde.