Kankadan sevgili olur mu?

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve seynan tarafından 5 Kasım 2010 başlatılmıştır.

5 Kasım 2010
    Konu Sahibi : seynan
  1. seynan

seynan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    evet kızlar hepinizin bir kankası vardır. kankadan sevgili olur mu ? bana hep olmazmış gibi gelir de farklı hiyaeleriniz varsa paylaşır mısınız*:KK1::93:

2. 5 Kasım 2010
  3. shygirl

shygirl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bence olmaz canım ya çevremde de olmaya çalışanları gördüm uzun sürmedi

4. 5 Kasım 2010
  5. zehra2509

zehra2509 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    kankadan asla sevgili olmaz olursada zaten o kankan olmamış demektir....:KK3:

6. 5 Kasım 2010
  7. pisipisi

pisipisi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    61
    olur canım. bal gibi olur. çok da güzel olur :KK12: hayatım boyunca sahip olduğum en yakın arkadaşım bana evlenme teklif etti. bir süre bocaladım ve ondan süre istedim ve sonunda anladım ki hayatımı onunla geçirmek istiyorum :KK69: şimdi nişanlıyız çok şükür :nazar:

8. 6 Kasım 2010
  9. antalyadan_ayse

antalyadan_ayse Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    olmaz diye büyük konuşmamak lazım.tamam sonuçta her şeyini paylaşıyorsun,kardeş gibi görüyorsun ama...gönül bu sonuçta ota da konar kankana da konar:KK1:her an her şey olabilirrr

10. 6 Kasım 2010
  11. OFFPOFFF

OFFPOFFF çok özledim... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    olur tabii..
    ama bende olmaz :) eğer ben birine kankam demişsem dünyada ikimiz kalsak bile olmaz..
    zaten bu yuzden ateşle barut yanyana durmaz fikrinede katılmıyorum..eğer bır erkek benim kankamsa ne ben ateş olurum ne de o barut :)
    hayatım boyunca en güvendiğim dostum dediğim kisi erkekti..bır kızın yanında ne kadar rahatsam onun yanında da hep o kadar rahattim..onunla sevgili olma düşüncesi hala midemin bulanmasina sebep olur bu yuzden..
    ama bastada dediğim gibi..olur ama bende olmaz :)

12. 6 Kasım 2010
  13. bebusum

bebusum Artık Daha İyiyim... ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    135
    Ödül Puanları:
    113
    Kankadan sevgili olmaz çünkü iki taraftan biri duygusal hisler besliyorsa o zaten kankalık değildir zaten hiç kanka olmamışsınızdır yani.. veya kankalık bitip işin duygusal tarafı başlamıştır yani kankalık her türlü bitmiştir:92:

14. 6 Kasım 2010
  15. mavisgozlum06

mavisgozlum06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    vallahaben bu dertten çok çektiğim için olmaz görüşündeyim benim kankam dediğim canım dostum dediğmi beni sevdi hemde öyle böyle sevme değil ben ise arkadaşım olarak gördüğüm için sevmeedim oda onu çok yaraladı çok ağladı yoluma ama hiç bir zaman üsmedi açıkçası incitmedi en kötü anımda yanımdaydı hayatımdan çıkarmaya çalışt ım yeri çok önemli olduğu için sevgisine saygı gösterdim ve arkadaşlığıma devam ettim onun için nekadar çok yaralansada bırakıp gitme şerefini kendine bıraktım ben bırakamadım dostluğunu o ise hiç bırakamadı 5 sene oldu halen arkadaşız aradan kavga ettimiz bıraktığım 1 yıl dahil olmamak şartıyla tabiki o yıllarıda sayarsak 5 yıl oldu varlığı benim için çok değerli ama sevgili olmaz en azından benim için öle sevemiyorsun severim sanıyorsun ama sevemiyorsun karşındakini incitmekten başka bir işe yaramıyorum seven varsada çok güzel kutlarım

16. 6 Kasım 2010
  17. lulululu

lulululu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Kadın-Erkek kanka olamaz bikere bu baştan yanlış. Tek şekilde olabilir bu o da kızın erkeğin kesinlikle beğenmeyeceği kadar çirkin olması. o da zaten erkeğe göre kız kanka değil bildiğin hasan mustafa gibidir o kız da. kıs fıstık gibi olacak da atlayacak erkeğin üstüne erkek yok olmaz biz kankayız diyecek öylemi. YOK ÖYLE BİR DÜNYA

18. 26 Kasım 2010
  19. tuce

tuce Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    aslaaaaaaaaaaaa