kankam alem yapmak istiyor tanıyamıyorum onu

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve AYSEECE tarafından 16 Eylül 2010 başlatılmıştır.

16 Eylül 2010
    Konu Sahibi : AYSEECE
  1. AYSEECE

AYSEECE Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    slm arkadaslar.benim 5yıldır dostum dediğim herseyimi paylaştığım biri var.aynı işyerindeyiz 5yıldır.şimdi sorun ne diceksiniz.ostum dediğim kişi yazın yazlıklarında o bar senin bu bar benim gezmiş.neyse sorun değil bana göre.ama buraya döndüğünden beri hadi dağıtmaya gidelim.hadi alem yapalım deyip duruyo.benim eşim asla izin vermez böyle seylere zaten bende bar bar gezen biri değilim.bana uygun değil.eskiden böyle bir kız değildi.sessiz biriydi.şimdi çalıştığımız yerde bile hareketli cenesi susmazbiri oldu çıktı.neyse bunlar benim için sorunmu hyr.ama sorun olan biz ikimiz dostken şimdi o kendine okulda ortam yapmaya calışıyo ve bana okadar soğukki.beraber otururken herseyi paylaşırdık şimdi onun umrunda değilim bile.bulmuş yine gezmeyi seven birini onla kakara kikiri.ynaımada geliyo sohbet ediyo.ama eskisi gibid eğil.evliydi boşandı 8ay önce.boşandığından beride erkeklere güvenmez olmaz güvenme deyip duruyor.tamam erkeklere güven olmaz ama bunu evli birinede sürekli söylemeyede gerek yok.kızlar simdi fikrinizi almak istiyorum.sizce nasıl davranmalıyım.aynı yerde calışıyoruz.yardımlarınızı bekliyrum

2. 16 Eylül 2010
  3. karisx

karisx sil baştan başlamak Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    valla anlamıyorum insanları, az önce bi bayanın eşi bi anda dine yönelmiş sizin arkadaşınız bi anda alemlere vermiş kendini, ne oluyor yav, nese sorunuza gelicek olursak belki ayrılığın acısını atmaya çalışıyordur, hani nası diyim yeterince üzüldüm artık eğlenmeye bakim demiştir kendince...

4. 16 Eylül 2010
  5. AYSEECE

AYSEECE Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    tamam eğlensin sorun orda değil. ama dostluk farklı bişey benim gözümde.eşim göndermez beni öyle yerlere.beraber benimle alem yapamıcak diye dostluğumuzun arasınıda acıyor.sallamıyormuş havası yaratıyor.o öyle yaptıkca bende baskalarıyla iyi olmaya calışıyorum.ama yapmam gereken gercekten bumu.yada ne yapmalıyım

6. 16 Eylül 2010
  7. narsisus

narsisus Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ikinizde aynı okulda çalışan öğretmenler misiniz

8. 16 Eylül 2010
  9. Brownim

Brownim şükürler olsun rabbim bizi korusun :) Üye

Beğenildi:
    65
    Ödül Puanları:
    153
    Bencede arkadaşın ayrılığın acısını dindirmek
    unutmak yeni hayatına alışmak ya da ayrılık sürecini
    hafif atlatmak için bu tür davranışlar içerisine girmiş olabilir.
    bazen olaylar insanlarda farklı etki yarata biliyor.
    size gelincede bence önemsemeyin dostunuzu
    dostluk bu değildir çünkü,artık aynı şeylerden
    hoşlanmıyor ve aynı şeyleri paylaşmıyorsunuz.
    o kendine böyle bir yol seçmiş.ve tabii ki siz evlisiniz
    ve evli barklı bir kadını kolay kolay hiç bir eş arkadaşlarıyla
    bara gitmesine izin vermez.ayrıca dostunuz,erkeklere karşı duyduğu
    güven eksikliğini sizede empoze etmeye çalışmamalı
    bu sizi etkileye bilir,gereksiz kuruntulara düşürebilir.
    herzaman size uymayan insanlardan uzak durun bu dostunuz bile olsa
    sizde baska arkadaslıklar kurmaya çalısın,okul kendisinden ibaret değil sonucta.
    umursamaz bir şekılde davranın ve hatta görüşmeyin.

10. 16 Eylül 2010
  11. jasmeen

jasmeen Yasemenler dile geldi ... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Fazla görüşmemekte fayda war . Minimum beraberlik , maximum huzur yerimseniben

12. 16 Eylül 2010
  13. karisx

karisx sil baştan başlamak Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    bence de, siz ona mecbur deilsiniz tamam dostluk ama bi yere kadar, her dakka onun istediği gibi yaşayamazsınız, zaten o da umursamaz görünüyormş, bence siz de onun gibi umursamaz olun...

14. 16 Eylül 2010
  15. Sinem00

Sinem00 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bende ayrılmanın acısını cıkarıyo suan anlayabiliyorum onu. Dengesizlikleri bu yüzden onu görmemezlikten gelme sadeec çek kenara konuş onu anladığını ama böyle devam ederse kendini bozduğunu ve onun için endişelendiğini söyle.. sonrasında sana tepki verirse o zaman takmazsın ama şimdi birden soğuk olursan o kötü dönmeindeyken seninde ona sırt cevirdiğini sanıcak.. Kendine gelir yeniden merak etme...

16. 16 Eylül 2010
  17. TatLiGaci

TatLiGaci Heidi ve kankileri Üye

Beğenildi:
    70
    Ödül Puanları:
    203
    a.sa.skatılmadan edemedim..

18. 16 Eylül 2010
  19. prenses006

prenses006 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1.142
    Ödül Puanları:
    188
    evet bende çoğunluğa katılıyorum,o şimdi ayrıldığı için bunun etkilerini taşıyor ve bunu çevresine de yansıtıyor,gezeyim tozayım dağıtayım havalarında, bizlerde sevgilimizden ayrıldığımızda aynı hislerde olmuyor muyuz,bu gelip geçici bir dönem.alışma evresinden geçiyor.bir zaman bekle bence bu gelip geçici dönemin sona ermesini bekle. eğer baktınki çok değiştiğine inanıyorsun yavaş yavaş çekersin elini eteğini.