Kanser ve Zeytin ekirdei

Konusu 'Bitkisel Kürler - Şifa Reçeteleri' forumundadır ve derinn84 tarafından 23 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

23 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : derinn84
  1. derinn84

derinn84 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bugün teyzemden dinledim. çok etkilendim ve sizlerle paylaşmak istiyorum.

teyzemin arkadaşının babasının beyninde büyük bir tümör varmış. kadın araştırıken Türkiye'den bir profesörle tanışmış. profesör, teyzemin arkadaşına kendisinin hazırladığı bir karışımı vermiş. 6 ay boyunca ayda 1 kere bu beyle buluşup karışımı alıyormuş. aralarındaki konuşmada profesör bu karışımın bütün onkoloji hastanelerini kapatacak kadar etkili olacağını anlatmış. ve ne yazıkki, şu an bu adam yaşamıyor arkadaşlar. vurularak öldürülmüş. gazetelerde televizyonda da yer almış ünlü profesörün ölümü. çok acı çok etkileyici bir durum söz konusu.

profesörle son konuşmalarda adam teyzemin arkadaşına: bana bir dahakine ulaşamazsan çörek otu, havuç suyu, zeytin çekirdeğinin içindeki beyaz özü çıkart (günde 10 tane) babana ver demiş.

doktorlar babasına 2,5 sene vermelerine rağmen adam 10 yıldır yaşıyor. allah daha da uzun ömürler versin.

şu anda annemde kanserle boğuşuyor. bizde anneme çörek otu, zeytin çekirdeği ve havuç suyu veriyoruz hergün.

siz inanırmısınız böyle şeylere bilmem ama yine de bilginiz olsun istedim. allahım bütün hastalara şifa versin.

Son düzenleme: 23 Ağustos 2008
  2. 23 Ağustos 2008
  3. royall

royall yaşamak herşeye rağmen Pro Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    106
    Annenize çok geçmiş olsun ALLAH acil şifa versin ,zaten tüm ilaçlar doğa dan değil mi Bence doğrudur yanlız bu karışımı nasıl yaptığınızı biraz daha açarmısın ..

4. 23 Ağustos 2008
  5. derinn84

derinn84 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    teşekkür ederim. profesörün yaptığı karışımı tam olarak bilemiyoruz ama dedikleirini yazayım. 1 su bardağı havuç suyu, günde 10 zeytin çekirdeği içi ( zeytinin içindeki kahverengi çekirdeğin içindeki beyaz öz yenecek) ve balla beraber çörek otu. kendisinin yaptığı karışımın içinde bunlar varmış. biz 500 gram balın içine 100 gram çekilmiş çörek otu koyduk. hergün 1 2 tatlı kaşığı.

6. 26 Ağustos 2008
  7. Neyran

Neyran Guest

geçmiş olsun, acil şifalar diliyorum,
    umarım verdiğiniz tarifin bir faydası olur ama önce inanmak gerekir sanırım,
    bende bitkilere çok düşkünüm çokda severim...
    teşekkürler paylaşım için...tekrar geçmiş olsun...

8. 27 Ağustos 2008
  9. papri34

papri34 Guest

arkadasım verdıgın bılgı ıcın Allah senden razı olsun,yalnız benım bıldıgım bu hastalıgın tatlıyla hıc arası olmadıgı bal dahıl tum tatlıların nodullerın beslenmesıne yardımcı oldugunu soyluyor dr lar,bızde mucadele ıcındeyız 1 sene oldu ve tatlı kullanmıyoruz recel ve pekmezlerınde dogal kendı sekerıyle yapılması tavsıye edılıyor...Rabbım tum hastalarının acılen sıfasını versın ıns dualarımızı eksık etmeyelım sevgılerrr....

10. 28 Ağustos 2008
  11. derinn84

derinn84 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    allah sizlerede acil şifalar versin. bir çok şeyi bilinçsiz kullanıyoruz, hiç duymamıştım bal gibi tatlıların modülleri beslediğini. doktorumuza sormak gerek. teşekkür ederim çok. zeytin çekirdeğini hergün veriyorum anneme. birkaç kişidende duydum. umarım yararını görürüz.

12. 3 Ekim 2008
  13. ilkimyaren

ilkimyaren Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Çok geçmş olsun ve Allahtan acil şifalar dilerim canım. Zeytin çekirdeğinin içindeki özden bahsetmişsin onu nasıl çıkaracağız biraz açarmısın

14. 3 Ekim 2008
  15. melekberke

melekberke Serseri aşığım..... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Çok geçmiş olsun canım. Bence her hastalığın tedavisi doğada gizli. İnanmak işin esası. Acil şifalar. Söylediklerin zaten şifalı şeyler. Kök bitkilerinden (havuç) zeytinyağı zaten tartışmasız herşeye faydalı, (zeytin) çörek otunu ben de duydum. Sana pancarı ve ısırgan otunu da öneririm canım acil şifalar...

16. 3 Ekim 2008
  17. roShum

roShum aay bi hoşuum;) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    çok geçmş olsun cnm rabbim acil şifalar nasip etsin...
    bencede hastalıkların tedavi sırları doğada gizli eski insanlar doktor nedir bilmezlermiş kendi kendilerinin tedavilerini ilaçlarını doğadan temin ederlermş o yüzden bu kadar hastalıkta yokmuş babaannem çok yaşlı anlatır annesinin bitkilerden yaptığı ilaçları tabii hatırladığı kadarıyla ...
    insanlar bu kadar hastalıktan kırılırken neden bunlar gizli tutuluyor anlamıyorum,inş.sizin doktorunuz gibi biri çıkarda bizlerde faydalanırız...

18. 3 Ekim 2008
  19. muazzez01

muazzez01 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım merhaba öncelikle anneciğine acil şifalar diliyorum bir buçuk yıldır bende meme kanseriyle savaşıyorum şimdiye kadar hiç bitkilerden faydalanmadım ama bu tarif çok dikkatimi çekti denemek istiyorum bu karışımı iyice açarmısın hepsimi karıştırılıyor duyduğuma göre bal ve benzeri tatlılar tümörü büyütüyormuş ayrı ayrımı kullanılacak annen nasıl kullanıyor tekrar yazarsan çok sevinirim teşekkürler benim ve annen gibi bütün hastaların rabbim yar ve yardımcısı olsun sevgiler