Kansızlığa doğal taşlarla tedavi

Konusu 'Taşlarla Alternatif Tıp' forumundadır ve nurdi19 tarafından 22 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

  22 Temmuz 2010
  Konu Sahibi : nurdi19
 1. nurdi19

  nurdi19 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

  Katılım:
  19 Temmuz 2010
  Mesajlar:
  24
  Beğenildi:
  2
  Ödül Puanları:
  0
  HEMATİT
  Kalbi , böbreği, dalağı sağlıklı tutar.Kan dolaşımını düzenler,kansızlıkta kan hücrelerini yeniler ve varis gibi hastalıklara iyi gelir. Bel soğukluğuna karşı etkilidir.Mafsal romatizmalarına karşı faydalıdır. Hafızayı kuvvetlendirir.Saçların daha gür çıkmasını sağlar.Kanayan yerin üzerine konulduğunda kanamaları durdurur.


  OPAL
  Böbrek ve kan hastalıkları için yararlıdır.Ateş opali cinsel organlara uygulanarak üretkenlik arttırabilir.Karaciğeri güçlendirir,hepatite karşı korur.Alkol kullanımından doğan karaciğer rahatsızlıklarında faydalı olur.Hormonal dengesizlikten kaynaklanan kadın hastalıklarının tedavisinde kullanılır.Göz sağlığını korur,görme yeteneğini arttırır,göz hastalıklarına tedavisinde yardımcı olur.
  RUHSAL ETKİLERİ
  Önsezi yeteneğini güçlendirir.Öfke ve kızgınlığı yok eder.Kişisel bağımsızlık ve özgürlüğünüzü bulmanıza yardım eder ve sizi bu yönde yüreklendirir.Kişiye, kendini ifade edebilmesi için gereksinim duyduğu içsel gücü ve yürekliliği sağlar.Kişiyi,özgürlüğünü kısıtlayan yanlış inançlarından kurtarır.Özgürlük ve bağımsızlık taşıdır,kişisel bağımsızlık ve özgürlüğünüzü bulmanıza yardım eder ve sizi bu yönde yüreklendirir.Güven veren ve negatif duyguları emen bir taştır.

  PEMBE KUVARS
  Zararlı ışınları vücuttan uzak tutmak için son derece uygundur.Kalp ve kan dolaşımı üzerinde çok etkilidir.Kan dolaşımını düzenler,kanı oksijenle besler ve böylece kalp kaslarını ve kalp kapakçıklarını güçlendirir.Lösemi ve anemi gibi kan hastalıklarından korunmak için direkt cilde temas edecek şekilde taşımak gerekir.Kadın cinsel organlarında da fayda sağlar, adet dönemi ağrılarını hafifletir ve döllenme verimliliğini arttırır.Premature doğan bebekler için faydalıdır.Bağışıklık sistemini güçlendirir.Alkolikler için özellikle tavsiye edilen bir taştır.