Kansızlığı olan bayanlara diyet önerileri...

Konusu 'Diyet Yöntemleri ve Deneyimlerimiz' forumundadır ve ela. tarafından 10 Nisan 2010 başlatılmıştır.

10 Nisan 2010
    Konu Sahibi : ela.
  1. ela.

ela. Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar geçen yıl diyet yapmıştım artık üzerime bişey olmuyordu bir hırs yaptım 4-5 ayda 80 kilodan 66 ya düştüm ama gören ne olmuşsun dedi şok oldular..neyse diyet sonrasında kansızlık rahatsızlığımın olduğunu öğrendim saçlarım döküldü üşümelerim çoğaldı halsizlik deseniz öyle..doktora çıktım ve bir sürü kan iğneleri kan ilaçları derken saçlarım düzeldi vucüdum direnç kazandı ama bu seferde 81 kilo oldum sil baştan yaniii.
    ben ne yapıcam arkadaşlar ya diyet yapmaya da korkar oldum şimdi nasıl zayıflıcam 75 kilo olsam yeter bana zaten boyum 1.75 öyle kilolu da gözükmüyorum o kiloya gelince ama 6 kilo nasıl verir kansızlığı olan biri...
    lütfen yardımmmm

2. 10 Nisan 2010
  3. balperisi

balperisi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    775
    Ödül Puanları:
    153
    Elacim kansizligi olanlarin nasil diyet yapmasi gerektigine dair hic fikrim yok.Ama baya zayiflamissin.Yine ayni durumu yasamamak icin bence beslenme uzmani ile gorusmelisin,
    Hoscakal

4. 10 Nisan 2010
  5. ela.

ela. Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    teşekkür ederim canım

6. 27 Nisan 2010
  7. FeArLeS_gRiL

FeArLeS_gRiL Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    BENDE kansızlık sorunu yaşıyorum 8 aydır tadavi görüorum inş düzelcem hayrlısyla ve cok olmasada kilo sorunum var şuan diyetdeyim ama fazla aşırıya kacamıyorum kansızlığımı tetiklememesi için elma sirkesi içiyorum gecensenede yapmıştım 3 kilo vermiştim yaklaşık 2,yada 3 hafta arayla 60 dan 57 ye düşmüştüm şimdi geri aldm o 3 kiloyu inş vercem elmasirkesiyle umarım bu seferde işe yarar, elacığım sende deniye blirsin elma sirkesini şimdiden kolay qelsin inş hedeflediğin kiloya ulaşırsn :)

8. 22 Kasım 2013
  9. sseh

sseh Bihter ziyalıgil Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    demirden zengin tüm gıdalarda kalori bombası napcaz ya