Kantaron yağı ve çiller...

Konusu 'Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları' forumundadır ve c3r3n tarafından 1 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

1 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : c3r3n
  1. c3r3n

c3r3n Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar forumda gezİnİrken kantaron yaĞının mucİzİlerİnİ okudum.yÜzÜmde Çİller var.bu kantaron yaĞı geÇİrİr mİ acaba? Yardımcı olursanız Çok Çok sevİnİrİm...
    :kedi:

2. 2 Mayıs 2010
  3. theportobellowitch

theportobellowitch Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kantaron yağı ağır tahribat sonucu oluşan lekeler için uygundur. mesela yanık sonrası güneşe maruz kalınıp oluşan kahverengi lekeler ya da kılcal damar çatlakları sonucu oluşan lekeler, ezilmeler gibi. cilt elastikiyetini yeniden kazandırdığı için elbette bu da deri üstünde bir renk kalitesi yaratacaktır ancak unutmaman gereken bu bitkinin bir de çok yoğun cilt alerjisi yapma üözelliği vardır her cilt tipinde olmasa da genellikle sorunlu, pürüzlü ciltler üzerinde çok kötü ve çok yoğun derin kanlı yaralar yapmakta ve genellikle tedavisi de mümkün olmamakta ancak bol kortizon vererek bir miktar iyileşme sağlanmakta. o nedenle kesinlikle önermiyorum. doktora gidebilirsin ve eminim expigment tretin ve hipokort karışımı bir özel karışım krem recetesi verecektir sana eczane bunu senin için özel hazırlayacak gece kremi gibi yalnız gece sürüp gündüz de mutlaka yogun yüksek faktörlü bir güneş koruyucu kullanarak çillerinden güvenli şekilde kurtulabilirsin. yalnız dikkat etmen gereken ince bir tabaka halinde sürmek çünkü bu kremler kimyasal yanık yapar aksi halde .

4. 3 Mayıs 2010
  5. c3r3n

c3r3n Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Çok teşekkür ediyorum yorumunuz için.

6. 7 Mayıs 2010
  7. denizaysim

denizaysim ღ ๔єภเz• Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kantaron yağı çilleri çegçiriyormu yani??

8. 28 Mayıs 2010
  9. sebo

sebo Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106

Canım kantaron yağını ben uzun bir süre kullandım yüzdeki lekelere ve sivilcelere iyi geliyor hatta yok ediyor ama çilleri yok ettiğini düşünmüyorum çünkü benim yüzümdede var çok olmamak kaydıyla tabi...