kantinde kizartilanlar

Konusu 'Hiçbir başlığa uymayan yazılar !' forumundadır ve kirmizigul06 tarafından 1 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

1 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : kirmizigul06
  1. kirmizigul06

kirmizigul06 mutluyummmmmmmm Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Arkadaslar size bir sorum olacak...
    ben yurtdisinda yasiyorum ve dogal olarak kantindede domuz eti felanda kizartliyor ve o ayni yaglan patates ve benim yiyebilecegim seylerde kizartiliyor...suan ben ayni yagda kizartildiginda birsey yiyemiyorum kantinden cunku domuz eti felanda kizartildigi icin gunah oldugunu dusunuyorum..sizcede gunahmidir? cunku bazi muslumanlar yinede yiyor okadar onemsemiyor..domuz etini yemedigin surece sorun yok diyor...internette arastirmadigim yer kalmadi ama bu konu ile ilgili bir cevap bulamadim..insallh siz bana yardim edebilirsinizcokacimcoook

2. 1 Temmuz 2010
  3. LENA26

LENA26 seni her gördüğümde... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bilmeden yersen sorun yok diye biliyorum... bence bile bile yememen lazım... aslında uyarmanız lazım kantindeki görevliyi bu konuda...

4. 1 Temmuz 2010
  5. cmrm

cmrm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    dinimizce yasaklanmıştır canım ben öyle biliyorum.bilmeden yemek neysede bilerek yemek günah

6. 1 Temmuz 2010
  7. LOCA

LOCA Kaçıyorum Kovalama! Üye

Beğenildi:
    260
    Ödül Puanları:
    153
    domuz eti ve yağını yemek de günah :1no2:yani domuz eti kızartıyo yağa bulaşıyo tabi tadı aroması yine yememen lazım.

8. 1 Temmuz 2010
  9. kirmizigul06

kirmizigul06 mutluyummmmmmmm Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    bende oyle dusundugumden yemiyorum zaten, yag normal aycicek yagi ama hersey giriyor icine kizartmak icin...yani yememem en mantiklisisempatiksalakcinni