kapalılar için brezilya fönü?

Konusu 'Dalgalı Saçlara Özel' forumundadır ve zezecik tarafından 18 Ekim 2010 başlatılmıştır.

18 Ekim 2010
    Konu Sahibi : zezecik
  1. zezecik

zezecik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba kızlar,sengözlerimebaksanab

Ben çok az dalgalı kabarık saçlı bir kızım ve bu konu beni hep üzmüştür. :1no2:Saçlarım çok kuru ve mat. Yıllarca parlak ve düz saçlarım olsun istedim. Denemedik şampuan kalmadı ama sonuş aynı sonuç.kafamçokkarıştı Saçlarım çok şekilsiz. Bir kuaföre su dalgası bende nasıl olur dedim . Lost dizisindeki Kate gibi olması hayaliyle sordum ama bonus olursun dedi senağlama Kadın bana brezilya fönü diye kalıcı bir fön önerdi aslında nette bi gezdim tam istediğim bişi delikafadulden Ama ben kapalıyım. Bu fönü tesettürlüler için de yapan yok mu acaba, bildiğiniz iyi yapan yer var mı İstanbulda? Avrupa asya farketmez , şimdiden teşekkürlerhihoyyyt

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme: 19 Ekim 2010
  2. 19 Ekim 2010
  3. zezecik

zezecik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar nerdesiniz?

4. 20 Ekim 2010
  5. ildnz

ildnz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    Merhaba , brezilya fonu degil de straight therapy ismiyle aratirsan istanbulda cok sayida kuaforun yaptigini gorebilirsin :) elbet aralarinda sana da uygun yapan bir yer vardir , yalniz saci inanilmaz yipratiyor. Ben yaptirdim. Saclarim pirasa gibi oldu , harikaydi. Saclarimi siyah boyuyordum. Yaptirdiktan ay sonra sac rengimi degistirme karari aldim , ve saclarimi acik kahve yaptirdim. Acma islemi yapildi. Saclarim neredeyse kokunden koptu. Neredeyse 1 yil gecti uzerinden , saclarim omuzumda suan.

6. 20 Ekim 2010
  7. sinemha

sinemha Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    285
    Ödül Puanları:
    153
    vayy guzel bı yontem ,

8. 20 Ekim 2010
  9. MissA

MissA Doğum Hikayecisi Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    brezilya fönüyle ilgili bir sürü konu vardı canım arat istersen ordan yorumlara bakarsın
    straight therapiden farklı olarak saçı beslediğini duydum diğeri çok yıpratıyor çünkü
    ama kapalılara yapan bi yer var mı bilmiyorum

10. 21 Ekim 2010
  11. zezecik

zezecik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    saçımı boyatmassam pek sorun olmaz gibi bir sonuç çıkardım ama üzüldüm cnm geçmiş olsun, saçın ve cildin istediğin gibi olmadığında çok moral bozucu oluyor :çok üzgünüm: Buarada straight theraphy nerde ne kadara yaptın acaba?

12. 21 Ekim 2010
  13. zezecik

zezecik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    teşekkürler :) blogda gezmeyi yeni yeni öğreniyorum bir de bu mesajı iki yerde açtım yanlışlıkla silemiyorum da, bana kızmasınlar opuyorumnanaktan

14. 5 Mart 2011
  15. Hayal

Hayal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım soruyu sorduğun bayagı olmuş ama yaptırmadıysan ben cevap vereyim avrupa yakası başakşehirde sihan kuaför ben ona yaptırdım istersen numarayı verebilirim

16. 30 Mayıs 2012
  17. Celisuenis

Celisuenis fransaligelin.blogspotcom Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    konuyu guncelleyeyim. Bende ariyorum Istanbul Avrupa yakasinda uygun fiyata kapalilariçin yapan bir kuafr. Erkek çalistirmasin yeter