kapatılan röflenın ustune yenı röfle yapılır mı?

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve osge01 tarafından 6 Ocak 2009 başlatılmıştır.

6 Ocak 2009
    Konu Sahibi : osge01
  1. osge01

osge01 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar bu sorunun cevabına çok ıhtıyacım var. röflemi kapattırmıştım 4 ay oldu. ama hala sarılarımın etkısı var keçeleşiyor arada. kahve boyamı atınca duzelıyor dipler çıkmaya başlayınca alarm verır gibi bakımsızlaşıyor
    ben tekrar sarıya donmek ıstıyorum sizce dahada yıpranır mı ? :eek:

2. 7 Ocak 2009
  3. catgirl24

catgirl24 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108

Haliyle açıcılar saçı mahvediyolar sende istersen bir süre saçına bakım uygula, saçın biraz güçlenincede yeniden boyarsın ben şimdi öyle yapıyorum..
    Evde yapabileceğin süper tarifler var saç bakımı bölümünden bak istersen...

Son düzenleme: 7 Ocak 2009
  4. 7 Ocak 2009
  5. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.398
    Ödül Puanları:
    563
    bir arkadaşımın yakını , bunu yaptırmış. şimdi, röfleli yerler de kapandığı için ,görülemiyor. dolayısıyla,röfle atılırken daha önce röfle atılmış yerlerin üstüne tekrar röfle atılmış. tabii sonuç facia. bütün saçlar yıkanırken kopmuş.
    bu yüzden işinin ehli bir kuaföre gidip ,bir sorun ......ayrıca, kullanılan malzemede önemli ....

6. 7 Ocak 2009
  7. MyLO

MyLO Hep Mokoko Hep Mokoko Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Bence saçlarını uzadıkça kestirerek biraz daha sağlıklı olmasını sağlayabilirsin. Yıpranmış saçın üstüne röfle yaptırmak saçı daha çok yoracaktır biraz daha beklesen daha iyi olur aslında.

8. 7 Ocak 2009
  9. HATHXIXMCET

HATHXIXMCET Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşım saçın tabi röfle yapıylır ama saçların bittiği an olur sen onun yerine saçların kahvrengiyse o rnk tonunun açık tonlarında gölge yaptır bir dafa röfle yaptırmaa bence. çünkü ben röfle yaptırmıştım üstüne siyaha boyatıp üstüne tekrar röfle yaptırmısıtm durumu tahmin bile edemzsin yandı yandı :KK43:(

10. 7 Ocak 2009
  11. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    kesinlikle yapılmaz..
    o röflelerin gitsin bence saçından ondan sonra yaptır..hem tonu hemde saçının diriliği için bu gerekli..

12. 7 Ocak 2009
  13. narcoleptic

narcoleptic A'raf Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    saçım röfleliydi,sıkıldım kendi rengine dönmek istedim,boyattım saçlarımı ,3 kez boyattım,sonra röflenin bana daha çok yakıştığını düşünüp tekrar sarıya dönmek istedim ki saçımın kendi rengi de açık kumral,sarıya yakın bir renk kolay dönerim dedim tekrar röfle yaptırdım,yandı saçlarım ,tiftik tiftik oldu koptu hep,1 seneyi buldu düzeltmem .

14. 8 Ocak 2009
  15. osge01

osge01 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    yaaaaa :KK43: çok korktum şimdii
    ama burda yaptıranlar vardı benım saçım belime kadar nerdeyse ve kapattıralı 4 ay oldu yani şuan röflelerim kulağımdan bıraz aşağıda.
    sarı saçtan vazgeçemıyorum bi yolu yokmu acaba aslında röflelerim bıraz seçilebılır gibi ama hepsı değil dip boya yaptırmasam ışıkta seçilebılır :S

16. 8 Ocak 2009
  17. osge01

osge01 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    saçlarım yanarsa ben kesın ıflah olmam aman yarabbım allah korusun

18. 10 Ocak 2009
  19. ppeksen

ppeksen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    osge 01 belindeki saçlarının kulak hizasına gelmesini istemiyorsan sakın yaptırma.ne zaman boyattığın yada üzerinden ne kadar zaman geçtiği hiç önemli değil isterse 10 yıl geçsin.saçına bir kez röfle yapıldı ise asla tekrar üzerine röfle yapılmaz saçların yanar ve yıkarken elinde kalır saçların.ben kuaförlük kursuna gittim dip röflesi yaparken bile hocamız devamlı uyarıyordu sakın röfleli yerlere oreal sürmeyin diye.yalnızca yeni çıkan yerlere uyguluyorduk.sonra 100 kez ahlayıp vahlasan çare olmaz.o saçlar kesilmedikçe saçına röfle yaptıramazsın ne yazık ki.