Kapı süsü ve bebek şekerleri

Konusu 'İkiz gebelik ve çoğul gebelikler' forumundadır ve meridyen tarafından 12 Nisan 2010 başlatılmıştır.

12 Nisan 2010
    Konu Sahibi : meridyen
  1. meridyen

meridyen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Slm kızlar evdeyim artık izine ayrıldım ve kendime uğraş arıyorum, kapı süsü için fikri olan var mı ? Bebek şekerini de kendim yapmak istiyorum hem hastanede dağıtmak için hem de mevlütte. Allah kısmet ederse tabi inşallah.
    malzemelerini nereden bulabilirim ???gamyoncuiremsu

2. 12 Nisan 2010
  3. ARTVINLI9876

ARTVINLI9876 Evlatlarim sana emanet allahim Üye

Beğenildi:
    2.328
    Ödül Puanları:
    163
  4. 12 Nisan 2010
  5. ucrubana

ucrubana Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben kapı süslerini kendim yaptım.Kumaşcıdan tülleri temin ettim,boncukcudan süsleme malzelmelerini aldım,kalın kurdeleler aldım,yuvarlak simitide hediyelik eşya satan bir dükkandan buldum ama onu bulmak çok zor oldu kasnak alıp slikon veya süngerle kalınlaştırıp kullanabilirsin 35-50 tl arası bir kapı süsü ben iki süsü 25 tl ya mal ettim

Ekli Dosyalar:

• $001.jpg
      $001.jpg
      Dosya Boyutu:
      4,9 KB
      Görüntüleme:
      228
    • $006.jpg
      $006.jpg
      Dosya Boyutu:
      3,9 KB
      Görüntüleme:
      192
  6. 13 Nisan 2010
  7. cingis.pembesi

cingis.pembesi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Eğer istanbula gelme imkanınız varsa Eminönü kapalı çarşıda Şark Han var, orada istediğiniz ve istemediğiniz bebek süsleri şekerleri hakkında herşeyi bulabilirsiniz

8. 13 Nisan 2010
  9. meridyen

meridyen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Slm Artvinli kapalı çarşıda satıldığı yeri tam olarak biliyor musun, aradım oralarda ama bulamadım bi türlü, belkide ben göremedim. :hulya:
    Kızlar internetten çok güzel modeller buldum ekliyebilirsem buraya da eklicem resimlerini
    bir tane ince köpük buldum onun üzerine modelini kesip kumaşı da yapıştırarak yapmayı düşünüyorum. Tabi inşallah becerebilirsem
    bu arada mevlüt şekerlerini nasıl yaptırdınıs ikizlere göre de yok hiç bizim bi kızımız bi oğlumuz olucak inşallah, Allah tüm evlat sahibi olmak isteyenlere nasip etsin

10. 13 Nisan 2010
  11. meridyen

meridyen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ekledim sanırım

Ekli Dosyalar:

12. 13 Nisan 2010
  13. meridyen

meridyen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlaaaaar bunlarda diğer bulduklarım sizce en güzeli hangisi ???

Ekli Dosyalar:

14. 14 Nisan 2010
  15. nefes.

nefes. Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım ben kapı süsüyle sepetimi hazır aldım . ama şekerlerimi kendim yptım .200 tane minik patikler ördüm hafif parlak ipten hazır kesilmiş tüller aldım lavanta koyup küçük saçlastikleriyle bagladım içine yerleştirdim buğünde kudelalarını dikip ücuna emziktakacagız arkadaşlar gelecek .bittigi zaman resmini koymak isterim ama hiç ressim eklemedim bilmiyorum .ögrene bilirsem koyarım belki sanada fikir olur..

16. 14 Nisan 2010
  17. meridyen

meridyen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    nefes şimdiden eline sağlık eminim güzel olmuştur. Ben de dün kumaşlarını ve tüllerini aldım kapı süslerimin ama biraz acele ettim sanırım. Akşam eşimle bakarken kelebeğe karar verdik kumaş fazladan kalmış oldu elimde. Ben de şekerlerini kendim yapmak istiyorum ama baktığım biblolar yine maliyetli oluyo. Güzel biblo bulabilirsem inşallah yaparım. Hem evde vaktim güzel geçer hem de yaptıklarım makbule geçer inşallah.
    Güzel fikirleri olan varsa paylaşalım kızlar.
    Resim eklemek kolaymış bu arada cevap kısmında üst bölümde bir tane ataç resmi var ya oraya tıklayıp bilgisayarından resmi seçtikten sonra yükle demen yeterli :hulya:

18. 17 Nisan 2010
  19. canan2508

canan2508 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    meridyen canım sana sürekli mesaj bıraktım topikten okumadın sanırım tesadüfen gördüm burdzki topiğini bana adresini verecektin sana bişiler gönderecektim hatırladınmı