Kapılar, duvarlar, tavanlar, banyo, mutfak hakkında fikir verir misiniz?

Konusu 'Sorular, Sorunlar, Tavsiye ve Öneriler' forumundadır ve hayatimin_anlami tarafından 20 Ekim 2010 başlatılmıştır.

20 Ekim 2010
    Konu Sahibi : hayatimin_anlami
  1. hayatimin_anlami

hayatimin_anlami Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    kizlar biz ev yaptiriyoruz. daire olcak.
    daha insaat asamasinda. yerler kapilar duvarlar tavanlar banyo mutfak. nasil olsun tavsiyelerinize ihtiyacim var. yerler parkemi olsun fayans veya mermer tarzi yaptiraniniz varmi salonu. duvarlar ne renk önerirsiniz acik renkelrden. kapilar camlimi camsizmi olsun? bu tarz seyler. siz nasil yaptiniz neyden memnun kaldiniz?
    neye pisman oldunuz? lütfen fikilerinize ihtiyacim var.

bir haftaya kadar bildirmem gerek nisanlima.

Son düzenleme: 20 Ekim 2010
  2. 20 Ekim 2010
  3. hayatimin_anlami

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ben duvarlari acik renkte yani krem yada beyaz istiyorum. kagit olcak. asma tavan spot lambali. nisanlim kapilari camli istiyor ben sade camsiz ve kahve rengi istedim. mutfak banyo koridorun yerleri fayans odalarin yerleri parke olsun dedik. ama salonada yerleri fayans yapsak nasil olur su mermer gibi parlayanlardan. banyoda jakuzi ve dusakabin dedik. baska aklima gelmiyor. ne istiyorsam simdi demem lazim bi hafta vaktim var bazi sebeplerden dolayi.
    ve ne renkler olsun sizce? parkeler cok acik renk olursa herseyi belli eder cok koyuda istemiyorum-en acik tonun bir iki ton koyusunu secerim heralde.

4. 20 Ekim 2010
  5. hayatimin_anlami

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ben duvarlari acik renkte yani krem yada beyaz istiyorum. kagit olcak. asma tavan spot lambali. nisanlim kapilari camli istiyor ben sade camsiz ve kahve rengi istedim. mutfak banyo koridorun yerleri fayans odalarin yerleri parke olsun dedik. ama salonada yerleri fayans yapsak nasil olur su mermer gibi parlayanlardan. banyoda jakuzi ve dusakabin dedik. baska aklima gelmiyor. ne istiyorsam simdi demem lazim bi hafta vaktim var bazi sebeplerden dolayi.
    ve ne renkler olsun sizce? parkeler cok acik renk olursa herseyi belli eder cok koyuda istemiyorum-en acik tonun bir iki ton koyusunu secerim heralde.

6. 20 Ekim 2010
  7. hayatimin_anlami

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    haa mutfakta ankastre olacak

8. 23 Ekim 2010
  9. hayatimin_anlami

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    neden kimse bisey yazmamis?

10. 23 Ekim 2010
  11. nepertes

nepertes Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    196
    Ödül Puanları:
    113
    kapıları neden camsız istemiyorsun anlamadım hemde koyu renk isterken??salonda da fayansı önermem çok soğuk olur.bi de bi hissizlik katıyor sanki salona.duvarlarında mobilyaların koyu renkse açık yaptırabilirsin.krem çok yakışır.şimdiden hayırlı olsun canım

12. 23 Ekim 2010
  13. hayatimin_anlami

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    nepertes arkadasim tesk ederim sana yorumun icin

14. 23 Ekim 2010
  15. nurun

nurun Rabbim,herşeyin hayırlısı Üye

Beğenildi:
    115
    Ödül Puanları:
    153
    bencede salona sakın fayans v.b döşetmeyin bu işin kışı var ben kendim tercih yapsaydım banyo ve mutfak hariç heryer parke olurdu. koridorda dahil. mümkün olduğu kadar açık renk tercih et koyu renklerde toz kir çok belli oluyor. yatak odası kapısı hariç diğer kapılar camlı olsun camsız güzel olmuyor ya cam ayrı bi estetik katıyor kolay gelsin...

16. 23 Ekim 2010
  17. hayatimin_anlami

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    tesk ederim canim fikirleriniz icin

18. 25 Ekim 2010
  19. OBIRKADIN1

OBIRKADIN1 bEkLeMeDe Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Öncelikle hayırlı olsun . Benim tavsiyem ;

mutfak,hol da dahil her yeri laminant parke yaptır açık renk değil orta koyu yani çok koyu olmasın ve parlak olmasına dikkat et,yatak odası ve banyo kapıları dışında camlı kapı kullan ,zevkini bilemem ama renk konusunda kesa kağıdı ,kum gibi renkleri tercih et her şeye yakışıyor,boyaların silinen boya olmasına dikkat et, jakuzi mutlaka koy ve banyoyu çok daraltma bir ayna bir de banyo dolabı yeterli,mutfak dolabı ile tezgah arasını duvar kağıdı yaptırabilirsin tekstil tabanlı duvar kağıtları var çok şık durmakta.. daire içindeki ince işler de ustaları sık sık kontrol et bunlar benim başıma geldi senin gelmesin.