Kapılar Yardım

Konusu 'Sorular, Sorunlar, Tavsiye ve Öneriler' forumundadır ve tiwinky tarafından 13 Ocak 2010 başlatılmıştır.

13 Ocak 2010
    Konu Sahibi : tiwinky
  1. tiwinky

tiwinky Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Merhaba, evimizin kapıları takılacak. Oda kapıları amerikan krem rengi düşünüyoruz. Banyo ve tuvalet kapılarda ise kararsız kaldık. tuvaletimiz alaturka olacak banyomuzda ise ayriyetten klozet var. benim aklıma takılan alaturka tuvalette mobilya kapı çabuk yıpranır mı. yoksa pvc mi yaptırsak.Pvcde de beyaz ve altın meşe rengi olarak iki seçenek var. Tecrübeleriniz doğrultusunda yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

2. 13 Ocak 2010
  3. Biricik

Biricik üç böcek bir çiçek Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    bizim evde banyo ve tuvalette pvc beyaz kapı var. sürekli su ve nem gören yerler olduğu için pvc yaptırdık hem yıkayabiliyorsun da.

4. 13 Ocak 2010
  5. elifcanim

elifcanim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bence hepsini ayni yaptir.bende soyle bisey duydum eger o da kabariyomus bir sebebi vardi ama unuttum hatirlarsam soylerim

6. 14 Ocak 2010
  7. tiwinky

tiwinky Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Şu an için hepsini aynı yaptırmaya karar verdik. ınşallah pişman olmayız. Pvc daha sağlam olurdu ama birbirine uyuımsuz oluyor diye amerikan kapı tercih ettik.

8. 23 Ocak 2010
  9. COTURNIX

COTURNIX İnci Meleğim Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    bende bütün kapıları amerikan kırık beyaz ve camlı yaptırdım bakalım henüz göremedim ama umarım güzel olmuştur .

10. 24 Ocak 2010
  11. zeynep215

zeynep215 edep ya Hu!!! Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    evin odalarını farklı renklere boyamayı bende severim ama bu her odanın kapısı ayrı ayrı hiç hoş olmaz bence sen bütün kapıları aynı yaptır estetik durur bi tanıdığın evinde sütlükahve kapı gördüm Allah'ım harika bişeydi o renk her eve yakışır bence resmini ekleyeyim dedim ama nette yok