Kaplama Diim de ar...

Konusu 'Ağız - Diş Sağlığı ve Bakımı' forumundadır ve EU3 tarafından 30 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

30 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

Ufff nerden başlıcam bilmiyorumm.Sanki şuan diş koltuğunda oturuyorum gibi panikkk yaptımmm..Kızlarr kaplama dişimde hiçbirşey yoktuu..Dün bugun birşey yerkenn ağrı oldu.Dişim dururken ağrımıyorr.Mesela dişlerimi sıkıp birleştirince baskı yapınca yada birşey çiğnerken acı oluyorrrr.Çok korkuyorum yaaa neden acabaaa inşallahhh geçerr.Yoksa ben mahvoldum bilmiyorummm..Bulunduğum şehirde diş dr una gitmemek için yeminliyimm başımdan talihsiz bir olay geçmiştiii.Bu kaplamayı bursada yaptırmıştım .Orayada gitmem imkansızzzzz..Daha 4 gün önce geldimm offf allahım:a015:senağlama

2. 31 Mayıs 2009
  3. EU3

EU3 Guest

Bir antibiyotik alıp içmem lazımm.Allahım sen bana yardımm et lütfen ağrım dursunnnn.Dişçideyince psikoljimmmmmmm bozuluyorrrsenağlamamafoldumben

4. 31 Mayıs 2009
  5. EU3

EU3 Guest

mafoldumbenmafoldumbenmafoldumbenAllahım yardım ettt.tuzlu su ile gargarada işe yaramadı,ağrı kesicide geçirmedi,,diş dibine ilaçkoydum oda banamısın demediii.Dua okudum oda yokk sen yardım ettmafoldumben

6. 31 Mayıs 2009
  7. EU3

EU3 Guest

senağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamaKorkuyorum

8. 31 Mayıs 2009
  9. mltm87

mltm87 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mafoldumbenbende de aynı şey oluyo
    bende korkuma gidemiyorum
    benim apsede yapıyo antibiyotik kullanıyorum öyle geçiyo
    doktora ilk zamanlarda telde sormuştum kanal tedavisi istiyo demek dedimafoldumben
    ama istemiyorum bende gitmek o dişine fazla yüklenme sıkma o tarafla yeme biraz zor olcak ama doktora gitmekten daha iyidirkaydirigubbakcemile3

10. 31 Mayıs 2009
  11. EU3

EU3 Guest

benneyaptımkiCanım benim zaten bu dişin siniri öldürümüştüüüü yaaaa ne oldu uyuza anlamadımm..
    Demek antibiyotikleee geçtiii.Eşimde alıcak bana içeyim geçer diyoo inşallahh geçerr:Saruboceq:

12. 31 Mayıs 2009
  13. mltm87

mltm87 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benimkide öldürüldü kii ama:çok üzgünüm:
    ilk başlarda bişey yoktu sonra apse yaptı ağrıdı kanal tedavisi lazımmış işte:a015:
    ben amoksilav kullanıyodum antibiyotik olarak

14. 31 Mayıs 2009
  15. kar

kar içim buz tutmuş.. Pro Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    dıdın hava alıyuodur canım yerıne tam oturmamısdır..

16. 31 Mayıs 2009
  17. EU3

EU3 Guest

senağlamaÇocuklar gibi ağlıyorum evin içindee başıma vudu ağrısıbenneyaptımki

18. 31 Mayıs 2009
  19. EU2

EU2 Guest

Geçmiş olsun...kardeşimde senin durumunda..dün kaplama dişinde ağrısı oldu.bugün sabah kalktığında dudağı şişti..yarın diş doktorumuza uğrayacak...sık sık bu durumla karşılaşıyor..önceki gittiğinde dr. röntgen istemişti..bişey çıkmamıştı..yarın ne dicek bakalım...