Kaplangözü Taşı ile Alternatif Tıp..

Konusu 'Taşlarla Alternatif Tıp' forumundadır ve EU1 tarafından 24 Aralık 2008 başlatılmıştır.

24 Aralık 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

KAPLANGÖZÜ TAŞI:

__Kaplangözü'nün Fiziksel Etkileri __
    Sindirim sistemi bozuklukları, dalak ve pankreas için faydalı etkileri vardır

Kâbuslar gören çocuklar için faydalıdır.

Astım hastaları için faydaları vardır.

___Metafiziksel Ve Psikolojik Etkileri ___

Kendisini taşıyan kişilerin diğerlerine karşı daha az bağımlı olmasını sağlar.

Duygusal bakımdan dengeleyicidir ve inatçılığı azaltır. Kişinin olayları daha net algılayabilmesini sağlar.

Kaplangözünün nazardan koruduğuna inanılır ve eskiden bu amaçla kullanılırdı.

Cesareti artırır ve hayatınızın bir amaçtan yoksun olduğunu düşündüğünüz anlarda size amacınızı hatırlatır.

İnsanların iyi taraflarını görmenizi sağlayarak hayat yolunda mutlulukla ilerlemenizi sağlar.

Güç ve cesaret taşı olan kaplangözü; dayanıklılığınızı artırır ve engellere rağmen ilerleme isteği verir.

Pürüzsüz yüzeyini okşayarak dertlerinizi ve endişelerinizi hafifletebilirsiniz.

Duygulara hitap eden bir taş olduğundan dolayı sevgililer arasında rağbet gören bir hediyedir. Eğer birisiyle ilişkiniz varsa kaplangözü; ilişkide bulunduğunuz insanla aranızda telepatik bir bağ kurmanızı sağlayabilir. Yüzük ya da kolye olarak kullanabilir, ya da cebinizde taşıyabilirsiniz.

2. 11 Mart 2009
  3. aysha

aysha Guru Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    288
    Ancakkkk, çok yoğun bir enerjiye sahip olan kaplangözünü çok dikkatli kullanmamız gerekiyor..
    Faydası kadar bizi sarsmasıda olası..
    Kaplangözü hakkında güzel bir yazı hazırlıyorum çok yakında sizler ile paylaşıcam..

4. 1 Mayıs 2009
  5. modelist

modelist Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    :KK70: benim inatçılığıma hiç etki etmedi ama gerçekten bu etkılerı var 6 aydır kullanıyorum.kötü bı yanı var sanırım 3,5 senelik sevgili mı paket yaptım.:))garıp bişey ya anlatamam.kimseye eywallahı kalmıo insanın,kendını daha çok seviyo,güçlü hissediyo...bıde burcunuzun madeni altın sa onla kullanın.mesela kolye ucuysa taş,altın zincire takın...

6. 21 Mayıs 2009
  7. ginka

ginka Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ben takmaktan ziyade cüzdanımda taşıorum parayıda simgeliyomuş arada avucumda okşarım çok iyi geliyor

8. 22 Mayıs 2009
  9. aysha

aysha Guru Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    288
    Walla Modelist Kaplangözü çok dikkat edilmesi gereken bir taş, enerjisi çok yoğun özellikle özgür olma ve özgür bırakma enerjisi bundan dolayı 10 günden fazla devamlı kullanılmasını tavsiye etmiyoruz.. (ayrılma olayınıda hızlandırmış olabilir.)..
    Sevgili Ginka cüzdanında Kaplangözü yerine ametist+quarts kristali+pembe kuvars+sitrin bulundurman daha doğru olur gibime geliyor..
    Sevgi ile kalın

10. 23 Mayıs 2009
  11. karbuz

karbuz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    peki nereden bulabilirim bu taşı??????? :uhm:

12. 20 Haziran 2009
  13. ginka

ginka Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    cnm ametisti boynumda taşıyorum ama quartz almadım daha onada bakıcam vereliniortak

14. 16 Ağustos 2009
  15. aysha

aysha Guru Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    288
    Taşları emin öününde Kahveci mehmet efendinin yanındaki taşcıdan almanızı tavsiye ederim çünkü taklit değiller..

16. 22 Eylül 2009
  17. KilicBaligi

KilicBaligi Albay Pro Üye

Beğenildi:
    6.715
    Ödül Puanları:
    238
    Kaplangözü değerli bir taştır ne varki yeterince enerjiye sahip olmayan insanların kabuslar görmesine neden olabilir, bu taşı kullanırken çakra dengelemesi yapılması şart, enerjisi serttir fakat doğrı kodladığınızda müthiş bir enerji bağı oluşturur...

18. 2 Şubat 2010
  19. tubiis

tubiis Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu tası aldım ama kısa süre sonra evde bi koseye koydum hala orada duruyor gercekten yararlarını gören var mı??