kaplumbağa alım/bakım akvaryum konularında yardım istiyorum

Konusu 'Evcil Hayvanlar' forumundadır ve cemre25 tarafından 18 Ekim 2009 başlatılmıştır.

18 Ekim 2009
    Konu Sahibi : cemre25
  1. cemre25

cemre25 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    108
    merhaba sevgili bayanlar

şu yaşıma kadar bikaç hayvan besledim ..ne yazıkki rahmetli oldular..ruhları şad olsun..

diyosunuzdur şimdi belki "cani kız" ama öyle değil açıklayabilirim hep küçükken aldığım için bilmiyodum tabi nasıl bakılcağını benim çömezliğim yüzümden onlara yazık oldu...

şimdi ben uzatmıyım konuyu kısa kesiyim..ben kaplumbağa almak istiyorum...bakkımı hakkında faydalanabilceğim bir site buldum www.hepsievcil.com ama oradaki üyeliğimde sorunlar var yazamıyorum bu yüzden sizdenn yardım istiyorumdelikafadulden

eğer kaplumbağa alırsam kesinlikle küçükte olsa bir akvaryum alıcam

annemlere söylemeden almayı düşünüyorum sürpriz(!) yapıcam..zavallı annecğim kim bilir ne kadar sevincek:eek:klava::uhm: sırnaşık şey

şimdi siz nasıl yardımcı olucaksınız biliyo musunuz ahada şöyle bana bir petshop söylüyorsunuz kızılayda karanfil yakınında yani akvaryum satan birde

akvaryum fiyatlarını ısıtıcı fiyatlarını ve birde akvaryumun
    olmazsa olmazı filtrenin fiyatlarını söylüyosunuz beni bilgilendiriyosunuz..

birde 16-15 yaşında bir kzı olan annelere sesleniyorum acaba kızınız sizden habersiz kapluş alsa tepkiniz nolurdu ha birde hayvanlarla çk samimi olmadığınızı düşünerekten cevap verin lütfen

:CüvCüv:

şimdiden teşekkürlerimi bir borç bilirim efem..evcil dostlarınızla beraber iyi günler dilerimm

hihoyyyt

2. 24 Ekim 2009
  3. cemre25

cemre25 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    108
    elleriniz mi ağrıyo hanımlar neden yazmıyosunuz?

4. 24 Ekim 2009
  5. nevbahar

nevbahar Herkes Olmuş Sahtekar Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148