kapodokya düşleri (trt1)

Konusu 'Diziler - Yeni Sezon' forumundadır ve bebisim52 tarafından 15 Haziran 2009 başlatılmıştır.

15 Haziran 2009
    Konu Sahibi : bebisim52
  1. bebisim52

bebisim52 Tüm varlığım kızımmm... Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    148
    kızlar biraz önce fragmanını gördüm güzel eğlenceli bir diziye benziyo gençlik dizisi yakında başlıcakmış ayrıntılarını bulup yazarım.

2. 15 Haziran 2009
  3. bebisim52

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    148
    Çekimlerine kısa bir süre içinde başlanacak olan dizi, Haziran ayında ekrana gelecek. ıstanbul'da başlayan hikaye, Kapadokya'da devam edecek.

Televizyon Gazetesi'nin edindiği bilgiye göre, üniversite gençleri arasında geçen hikaye, aynı zamanda okuldaki öğretim üyeleri, belediye başkanı ve ailelerinin yaşamlarının da konu edildiği bir dram dizisi.

Ağırlıklı olarak bir gençlik dizisi olsa da dizide yerel hikayeler de anlatılacak. Yöredeki gençler ile üniversiteli gençler arasında yaşanan çatışmalar, aşklar, tutkular, kaynaşmalar, geçmişe dayalı husumetler ve bu olayların ıstanbul'a kadar uzanan mafyatik ilişkileri de diziyi sadece bir gençlik dizisi olmaktan çıkarıyor.

Kapadokya Meslek Yüksek Okulu'nda çekilecek olan 'Kapadokya Düşleri' isimli dizinin kadrosu da hayli kalabalık.

Devrim Saltoğlu, Emel Çölgeçen, Ozan Dağgez, Gökhan Atalay, Dilşat Çelebi, Türkü Hazer, Zeynep Kızıltan, Aytaç Öztuna, Deniz Arna, Cavit Çetin Güner ve DOT tiyatrosunda Enis Arıkan, Cem Özeren ile Rıza Kocaoğlu dizide yer alacak oyuncular arasında.

Bu arada, dizide sürpriz bir isim de var. Acun Ilıcalı'nın yarışması 'Var mısın Yok musun?'dan tanınan Hakan Hatipoğlu da oyuncu kadrosu içinde.

Hatipoğlu, engellilere yönelik yaptığı sosyal sorumluluk projeleriyle UNICEF'in de dikkatini çekmişti. Aynı zamanda Milli Sporcu olan 29 yaşındaki Hakan Hatipoğlu, bu kez, 'Kapadokya Düşleri' dizisinde, gençlerin dikkatini hayli çekeceğe benziyor.

MÜZıKLERı ÖZEL YAPILACAK

Televizyon Gazetesi'nin edindiği bilgiye göre, yapımcı firma, dizinin müziği konusunda da titiz çalışmakta. Dizi ağırlıklı olarak bir gençlik dizisi olduğu için, müziklerini de yine gençler arasında çok sevilen bir müzik grubu yapacak. Görünen o ki, TRT'nin yeni dizisi 'Kapadokya Düşleri' konusuyla olduğu kadar müziğiyle de çok konuşulacak...

4. 15 Haziran 2009
  5. bebisim52

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    148

6. 15 Haziran 2009
  7. biopelin

biopelin Hayat akan bir sudur.. Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    yine bi dizi çekiliyo demek ki bizim buralarda..ürgüpe gelip gittikçe görürüz artık..opuyorumnanaktan

8. 16 Haziran 2009
  9. bebisim52

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    148
    evt cnmbizim yerimizede izlersin yakında artık

10. 23 Haziran 2009
  11. isolde

isolde sadece kızım.... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    196
    ayda bir mutlaka gezmeye gittiğimiz güzel kapadokyayı ekranlarda görmek ne güzell...mustafa paşa köyünden karelerde görsüm çok güsel bi dizi..uçhisar falan....

12. 4 Temmuz 2009
  13. _masal_

_masal_ ... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    2bölümünü de izledim çok beğendim..yaz sezonunun en iyi yapımlarından biri diyebilirim..

14. 2 Ağustos 2009
  15. xoxzgrkz

xoxzgrkz CaDı Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    trt 1 in bütün dizileri gibi buda iğrenç...trt 1 ne kadar güzel filmi ve oyuncuyu bi araya getirip dizi çeksede hiçbiri tutmuyo..ve tutmazda zaten...maalesef ki..mümkünse sinema veya program yapsalar daha iyi olur ...

16. 3 Ağustos 2009
  17. BiRiCiGiM

BiRiCiGiM askinin biricigi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    bu dizi yi bi kere izledim ama pek güzel degil gibi geldi
    son aga daha güzeldi

18. 3 Ağustos 2009
  19. _masal_

_masal_ ... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    ben çok beğendim...durağan bir dizi değil...ve son ağaya da hiç benzemiyo yanii...