karın toparlayıcı korse

Konusu 'Doğum sonrası Annelerin Sorunları' forumundadır ve gingerr tarafından 9 Aralık 2010 başlatılmıştır.

9 Aralık 2010
    Konu Sahibi : gingerr
  1. gingerr

gingerr Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Özel Mesaj At
    arkadaşlar bir internet sitesinde bebek için birşeyler bakarken anneler için karın toparlayıcı korse gördüm. annem doğumdan sonra karnını bir şeyle sararsan karnının şişi iner demişti. bu korse onun için mi acaba? hiç kullananınız var mı? varsa dar olduğu için sıkıntı veriyor mu?
  2. 9 Aralık 2010
  3. mecmnc

mecmnc Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    ben normal doğum yaptım.sonrasında ilk günden itibaren karnımı sarmaya başladım.bir hafta sonra da korse kullandım.başta görünce ben bunun içine giremem dedim ama,çok rahattı.şimdi karnımda hiç şişlik yok,40ımda çıkardım korseyi..şimdi 3 buçuk ay oldu doğum yapalı,karnım incecik.. eski halimden daha iyiyim...:)
    bence eskileri biraz dinlemek lazım...:D
  4. 9 Aralık 2010
  5. mecmnc

mecmnc Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    hmm bu arada kullandığım korse öyle özel bişey değildi..annem 12 liraya mı ne almıştı..bence işlevine bakmak lazım,çok pahalı olmasına bakma..:KK34:
  6. 9 Aralık 2010
  7. gingerr

gingerr Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Özel Mesaj At
    yok bu da pahalı değil . adını öyle koymuşlardır. normal korsedir. peki kaç beden aldın. doğumdan sonraki bedenine uygun mu, yoksa daha küçük mü?
  8. 10 Aralık 2010
  9. mecmnc

mecmnc Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    ben doğuma 69 kilo ile girdim,boyum 173 ona göre hesap edersin
    cıktığımda 63 kilo falandım.annem large almıştı ama o ilk günler iyi geldi sonrasında ben zayıfladıkça bollaştı..şu an 55 kiloyum..bence görünüşüne aldanma,esniyo..
  10. 9 Ocak 2011
  11. nouvellelune

nouvellelune Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Özel Mesaj At
    Doğum sonrasında külotlu korseleri kullanmak çok zor kızlar, bende iki tane vardı normal doğum yaptığım halde kullanamadım. Sizlere tavsiyem abdominal korse almanızdır, kasık üstünden başlayıp göğüs altında sonlanıyor, bel korsesi. Cırtcırtlı olduğu için beden sıkıntısı çekmezsiniz, tarayıcınıza yazıp çıkan sitelerden araştırabilirsiniz. Ben gg dan almıştım. Keşke bu korseden 40 ım çıkmadan önce haberdar olsaydım..
  12. 9 Ocak 2011
  13. elfida43

elfida43 iyi ki varsın bitanem... Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    bende doğum yapalı 30gün oldu korseyi doğumdan sonra ilk kez bugün çıkarttım..ilk günlere göre farketti şuan hafif bi göbeğim var..40mıza kadar tekrar takmayı düşünüyorum...