Karında seğirme..

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve enise35 tarafından 2 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

2 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : enise35
  1. enise35

enise35 Geçici Olarak Hesap Pasiftir !

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    mrb arkadaşlar,
    benim 2 3 gündür karnımın sol tarafında ama üst kısmında seğirme var...
    Ben hamile değilim düzenli adet görüyorum hatta yeni temizlendim..
    Ama nete yazdım karında seğirme diye hep hamilelikle ilgili şeyler cıktı..
    Bu mümkün değil ama bu nedir ki?Bir bilginiz var mı?
  2. 2 Temmuz 2009
  3. hlyszr

hlyszr Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    neden olduğunuu bende pek bilemicemm ama geçen ay adetim 7 gün geçti ve bu sürede sürekli bende de seyirme olduuu ,bende hamilelik belirtisi olarak duymuştumm daha doğrusu bir arkadaşım anlatmıştı ,onun hamileliğinde de olmuş ve onada bi arkadaşıı bebeğinin canlandığınıı ,o yüzden böyle bir şey olduğunu söylemiş ...ama bende hamilelikte çıkmadıııı...valla bence kan dolaşımıyla alakalı diorummm..başka türlü mantıklı gelmiyorr açıklamalarrr
  4. 2 Temmuz 2009
  5. scuba

scuba Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    aynı şeyi birkaç gün üstüste yaşadım sol yumurtalığımın olduğu yer seğiriyordu ama hamilelik hiç aklıma gelmedi çünkü yeni temizlenmiştim.
  6. 3 Temmuz 2009
  7. eftelyaaa

eftelyaaa Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    kızlar üstüne görmek diye birşey var yani adet hamile olsanda adet olabiliyorsun neden kesin hamile değilim diye düşünüyorsunuz bence bir doktora gidebilirsiniz.ayrıca o seyrimelerin nedeni rahim kaslarınızdan kaynaklanıyor olmasıda muhtemel.bana doktor demişti bazen kaslar seyrirmiş
  8. 3 Temmuz 2009
  9. TIFF

TIFF SAKARLAR KRALİÇESİ :) Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Benim de olmuştu canım 2 gün üst üste sağ kasığım seyirmişti ve hayatım boyunca böle bişey başıma gelmemişti. Adetim de 6 gün gecikmişti o ay ama ben daha acemi olduğum için testlerde 10 gün sonra çıkar die okumuştum netten, 10. günü beklediğim için test falan yapmadım. 6. günün sonunda da adetim geldi zaten. O neyin nesiydi hiç bilmiyorum. :uhm:
  10. 3 Temmuz 2009
  11. DerinSu

DerinSu Aktif Üye Pro Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    38
    Özel Mesaj At
    enise canım nerelerdesin?bizim topice takılıyordun bir ara..ama gelmez oldun canım.listedende çıkardık ugramayınca çok oldu yani...
    gel arada canım...bir sorun vardı bize anlatmıştın hatırlamışsındır bebekle yapmayla ilgili umarım aşmışsınızdır o konuyu...birgün bende anne olacagıma bekleriz gülüm gelde konuşalım azıcık.segirmeye gelince bende de oluyor bu ay kasıklarım atıyo anlamadım gitti...ama muhtemelen yumurtlamadır..sanırım geç yumurtluyorum ben..
  12. 3 Temmuz 2009
  13. Defalarca bu belirtiyi bende yaşamıştım.Bence vücudunu dinleme sabırla adetinin geçmesini bekle:1rolleyes:
  14. 3 Temmuz 2009
  15. aycan77

aycan77 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    karındaki seyirmeler her zaman gebelik belirtisi olmayabilir benimde daha önceden karnımda oluyodu hatta hamileymişimde bebek karnımda tekme atıyomuş gibi hissediyodum ama doktorum gebelik olmadığını karnımdaki hareketlerin gazdan olabiliceğini söyledi bence seninkide o şekilde olabilir
  16. 6 Temmuz 2009
  17. kardelen_40

kardelen_40 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    ben şuanda 5 aylık hamileyim ama 3,5 aylıkken bende oluyodu d söyledim bebişim hareketleridenmidir diye oda bana hayır midede gaz vardır o yüzden oluyodur bebek öyle yapmaz dedi.
  18. 6 Temmuz 2009
  19. aycan77

aycan77 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    3.5 aylıkta olsa bazen bebekler anne karnında hareket eder ve bu anne tarafından hissedilebilir hatta ablam 3.5 aylık hamileyken doktor ablama bebek çok hareketli hiperaktif ollucak demiş gerçektende öyle oldu 2 dk yerinde durmuyo gamyoncuiremsu hihoyyyt delikafadulden