Karaca kullananlar fikir lütfennn:))

Konusu 'Mutfak Araç ve Gereçleri' forumundadır ve lambb tarafından 22 Ekim 2009 başlatılmıştır.

22 Ekim 2009
    Konu Sahibi : lambb
  1. lambb

lambb Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar Merhaba;
    Hafta sonu birkaç takım bişeyler aldım ( malum yavaş yavaş tamamlamak lazım herşeyi :icecream:) ancak formu dolaştıkça içime sinmemeye başladı. araştırma yapmadan gidip alırsan böyle olur işte. Karaca kullanan kızlar memnun musunuzzzz ????

2. 22 Ekim 2009
  3. Bige_

Bige_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Çiçekli tencerelerını kullanıyorum baya para vermiştim.Yalnız bıraz agır ama kalıtelı.

4. 22 Ekim 2009
  5. gelincik35

gelincik35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benım de karaca nıye noldu kı

6. 22 Ekim 2009
  7. MissBiricik

MissBiricik Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende aldıktan sonra forumu gezdim olumsuz şeyleri okuyunca biraz bunalıma girdim ama atlattım boşuna canını sıkma canım birazda şans meselesi inşllh sorun yaşamayız:lepi:

8. 22 Ekim 2009
  9. lostsun

lostsun Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    karacanın tencerelerini hiç önermem kulpları çabuk kırılıyor birde kapakları düz yemek kaynadıkça pufluyor.korkmaz düşün derim.daha kaliteli.

10. 22 Ekim 2009
  11. MxuxebbetSevdam

MxuxebbetSevdam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım 3bucuk aydır karaca kullanıyorum. trend setinin yeşilini aldım. çatır çatır 825 tl saydım ama gel gör ki paramın karşılığını alamadım :KK43: kulpları dikkat etmeme rağmen yandı. içleri biraz karardı. aldığım yerle görüştüm adam bann "içini limon ile ovun kulplarıda getirin değiştirelim"dedi ben üstüne olup götüremedim ama götürdüğümde iade etmek istediğimi söylicem. ömür boyu limon ile mi ovalayım ben. annemde gitti hisardan tencere seti aldı. adamlar 100 yıl garanti veriyor canım.şimdi karacaların canını çıkarmak istiyorum. ve paramıda helal edemiyorum :KK43: ama porselenlerinden memnunum canım. porselen takımlarımda karaca. onlarda herhangi bi sıkıntı olmadı.

12. 23 Ekim 2009
  13. lambb

lambb Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Hmm.. fazla vakit geçirmeden değiştirsem iyi olcak demekki.. dediğim gibi araştırma yapmadan aldım ama formu gezdikçe okuduğum yorumlardan çok etkilendim. Görüntü olarak da çok iyiler beğenerek almıştım ama tabi çeliktende anlamam araştırmak lazımmış böyle şeyleri..vereliniortak

14. 24 Ekim 2009
  15. hard_disc

hard_disc Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Porselende Kütahya & Güral'dan şaşmayın derim (aynı grubun ürünleri zaten)... Çelik olarak ise Hisar ve Korkmaz çok öneriliyor, ben Tefal'den "Style" model beşli çelik tencere seti aldım (kampanyası var bu aralar 299 liraya aldım ben; üç tencereli olanı da 199 lira), fırına da girebiliyor bu ürün... Ben henüz kullanmadıma ama Tefal kullanan arkadaşlarım çok memnun olduklarını söylüyorlar.

16. 25 Ekim 2009
  17. gulce1985

gulce1985 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    1300 tl verdim karaca ya hepsi zehir zıkkım olsun.

18. 26 Ekim 2009
  19. fatosch

fatosch Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    karacanın çeyiz kampanyasından çatal-bıçak takımı,tencere takımı ve porselen yemek takımı aldım ben de.ama şu an yazdıklarınızı okuyunca korktum açıkcası.çünkü daha kullanma fırsatım olmadı çeyizim için aldım çünkü.bakalım inşallah bir sorun yaşamam:KK43: