KARACAN AKADEMİ'ye giden yada öneren varmı?

Konusu 'Açıköğretim' forumundadır ve katikula tarafından 6 Ekim 2009 başlatılmıştır.

6 Ekim 2009
    Konu Sahibi : katikula
  1. katikula

katikula Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    12.565
    Ödül Puanları:
    288
    Arkadaşlar ben açıköğretim üniversite okuyorum.kurs fiyatlarını araştırdım en uygun orası.mesela ilkumutta 4 ders 1400 diyo.murattada tek ders 400 civarıymış.onlar çok uçuk fiyatlar.ben karacan akademi yi araştırdım.6 derse gıdıcem senelık 720 mılyon..elden taksıtte yapıyolar.6 taksıt.120 oduycem her ay.sızce nasıl? en uygun kurs orası.onerırmısınız orayı bılen varmı?

2. 7 Ekim 2009
  3. ayhsee

ayhsee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben 2. sınıfta sadece iktisat dersi için gittim.kısa dönem kursuna gittim yani büt sınawı için.fiyatları hakkaten daha uygun murat yayınlarının kitapları çok değerli ama bi kursa o uçuk fiyat wermem ben.gitmeni öneririm ben memnun kaldım tabi kursa gidiyosun diye gececek diye bi kural yok çalışırsan geçersin çalışacağını umuyorum başarılarr:hulya:

4. 7 Ekim 2009
  5. Fountain

Fountain Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    103
    Ödül Puanları:
    153
    bencede calısırsın gecersın bende karacana gıdıcem sadece matematık ıcın hepsınden gerek yok zaten kursa gıdıp calısıp gecemeyenı bıle gordum calısmaya baglı acıkogretım kendı ogretmenın olmak bı yerdede basarılar dılıyorum

6. 7 Ekim 2009
  7. katikula

Beğenildi:
    12.565
    Ödül Puanları:
    288
    teşekkürler canım..evet tabiki önce çalışmak gerek ama benim gitmek istememin amacı beni ders çalıştırmaya teşvik etmesi...kursa gıtmek benım ıcın ders calısma ıstegı demektır..gıttıgım zamanda calısırım yanı.evde kendı basıma calısabılecegıme ınanmıyorumda o yuzden gtmek ıstıyorm :eek:

8. 7 Ekim 2009
  9. katikula

Beğenildi:
    12.565
    Ödül Puanları:
    288
    tşkler cnm snada başarılar

10. 7 Ekim 2009
  11. ayhsee

ayhsee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    gidecek zamanın warsa ve tabi bi de nakitin:) o zaman git derm ben canm iyi de olurr senin içn hangisinin yararlı olacağına inanıyosan onu yap yerimseniben bi de bişey sorcmm :)) bu msj lara üye fln olunmuomu acaba hani yorum yaptğım bir konuda başkası birşey yazınca bana da haber gelse diyorum nasıl olur acaba yardım edermisiniz:nazar:

12. 8 Ekim 2009
  13. katikula

Beğenildi:
    12.565
    Ödül Puanları:
    288
    canım altta senin cevap yazdığın bölümde bir cevap seçeneği var bide gelişmiş cevap var.gelişmiş cevap'a tıkla.yazı yazılan beyaz alanın aşağısında "Diğer seçenekler" başlığı altında "Konu Abonelik ayarları" var.Oradan anlık e-mail bildirisi dersen konuya yeni bir şey yazıldığında mail adresine haber gelir canım.

14. 13 Ekim 2009
  15. RedRose

RedRose Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    108
    ben öneriyorummm karacana 4.senem olucak 4 ee geçtim kalmadan hemde hocalar süper birde kendin istekli olduğun zman hiç kuşkusuz gidebilirsin cnm nokta atışlar yakalıyorlar biber tutturuyor lar sruları

16. 13 Ekim 2009
  17. katikula

Beğenildi:
    12.565
    Ödül Puanları:
    288
    hmm tşk edrm bnde kayıt oldum kasımın ılk hftası baslıorm mecıdıyekoy subesıne

18. 13 Ekim 2009
  19. RedRose

RedRose Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    108
    canım ya hayırlısı olsun tek ders ücreti ne kadara yazıldın ???