Karadeniz Hastanesi tp bebek merkezi hakknda bilgi topluyorum....

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve EU3 tarafından 3 Kasım 2008 başlatılmıştır.

3 Kasım 2008
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

Kızlar 2 seneyi aşkındır bebek istiyoruz. Ancak tam olarak belirli bir sebep olmamasına rağmen henüz gebelik gerçekleşemedi.Aslında eşimde az da olsa sperm hareket sorunu var. Doktor engel değil demişti ancak henüz gebelik oluşmadı.
    Doğal yoldan devam ettiğimiz bu süreçte bir yandan da tedavi merkezlerini araştırmak istiyorum. Bu süreyi böyle değerlendirmek en mantıklısı. Eğer meleğim gelirse bu yaptığım araştırma da başkalarına ışık olarak kalır diye düşündüm.

Oturduğumuz şehir itibariyle pek alternatifim yok maalesef. Trabzon’daki KARADENİZ HASTANESİ TÜP BEBEK MERKEZİ bana en yakın yer. Ben de öncelikle buradan başlamak istedim.

Sizlerin yorumları benim için çok önemli. Çünkü buradan topladığım bilgiler dahilinde adım atmayı düşünüyorum. Tüm samimi cevaplarınızı bekliyorum. Olumlu ya da olumsuz bu merkezle ilgili düşüncelerinizi benimle paylaşırmısınız? Tedavi görenler , görmeyi düşünenler , memnun kalanlar , hoşuna gitmeyenler…

Allah bu yolda kimseyi umutsuz bırakmasın. Hepimizin çok şükür ümitleri , umutları var. Bebek isteyen herkes en kısa zamanda bu muradlarına ererler inşallah. Hamileler ; sizler de sağlıkla kucağınıza alın dilerim. Anneler ; Allah yavrularınızı size bağışlasın , uzun ömürler versin.

Şimdiden çok teşekkürler..

:nazar::nazar::nazar::nazar:

2. 3 Kasım 2008
  3. nevrosky

nevrosky Doruk Paşa Sen Çok Yaşa Pro Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    Balımmmm inşallah araştırmalarında muvaffak olursun. :Saruboceq: En doğrusunu yapmışsın. Şimdiden araştırmak en güzeli. :lepi: Meleğin en kısa zamanda seni bulsun tatlım. :Saruboceq: :CüvCüv:

4. 3 Kasım 2008
  5. EU3

EU3 Guest

Allah razı olsun senden nevrom her zaman bana destek oldunn :nazar:

6. 3 Kasım 2008
  7. BEYAZ MELEK

BEYAZ MELEK Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    196
    canım hayırlısı olsunn olacak de sadece olacak diye düşün...
    hiç fikrim yok malesef bitanem...
    ama bursada önereceğim tek yer var o da acıbadem hastanesi tüp bebek merkezi...
    bu güne kadar orda tüp bebek yaptırıpta tutmayan hiç görmedim...
    allah hepimizin yardımcısı olsun
    öptüm balım

8. 3 Kasım 2008
  9. rapunzell_82

rapunzell_82 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    balimm senin adina cok sevindim....arastirma yapman cok iyi olmus...dr ve embriyolog cok onemli insallh seni duyan arkadslar bilgilendirirler...
    tedaviye adim atma dusuncen bile cok guzel.
    en yakin zamnda bebisin sana gelir...
    bizleride gelir..
    ANNE OLMAK ISTEYEN HERKESE MUCIZELERINI ESIRGEME ALLAHIM:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

10. 3 Kasım 2008
  11. Missy

Missy CANIM OĞLUM Pro Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    153
    Balım canım benim hakkında herşeyin hayırlısı olsun...
    inş bu hastaneye hiç gerek kalmaz da meleğin gelir:Saruboceq::Saruboceq:
    ama senden şunu istiyorum moralini hiç bozma üzgün görmek istemiyorum seni:1hug:
    Allah yardımcın olsun umarım hastane hakkında bilgi edinirsina.s.
    İstanbulda olsan sana yardımcı olurdum:CüvCüv:

12. 4 Kasım 2008
  13. Fadik

Fadik Yusuf Eymen Üye

Beğenildi:
    43
    Ödül Puanları:
    148
    balım yardımcı olmak çok isterdim ama bir bilgim yok:sm_confused::sm_confused:

herşey gönlünce olsun canım :1hug::asigim:

14. 4 Kasım 2008
  15. zigo

zigo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    mrh canım.ben bir kaç kişinin önerisiyle özel karadeniz hastanesine gittik.öyle kalabalık öyle kalabalıktıki anlatamam.zaten eşim çok rahatsız oldu. neyse muayeneye geçtik. doktor gayet ilgiliydi muayene etti. ve bizi rizede art ıvf klinik açıldığını hatta oraya haftada 2 kez muayeneye geldiğini söyledi.size orası daha yakın dedi.şimdi rizede tüp bebek hazırlığı yapılıyo.ama rizedeki doktorum transfer için ankaraya yollayacak.tarabzonla ilgileri ne kadar bilmiyorum. rizedeki merkezden çok memenunum. hayırlısı bakalım. inşallah tedaviye gerek kalmadan hamile kalırsın canım.

16. 4 Kasım 2008
  17. EU3

EU3 Guest

Canım cevabın için şimdiiden teşekkür ediyorum...Rabbim cümlemize versin inşallah ..Evet canım biliyorum rizede araştırma üzerine klınik açıldı ve doktorlarıda tanıyorum demek transfer için ankaraya sevk ediliyor:uhm:

18. 4 Kasım 2008
  19. zigo

zigo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet transfer için ankaraya gideceğiz.ama zannedersem senin tercihin raporu onlar çıkarıyorlar diye.raporsuz veya engelsiz bi durum varsa tarbzondada yaptırabilirsin.biliyosun rapor için şartlar var.