karamel rengi uğruna

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve crayzyy33 tarafından 16 Haziran 2009 başlatılmıştır.

16 Haziran 2009
    Konu Sahibi : crayzyy33
  1. crayzyy33

crayzyy33 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    108
    benim saçlarım siyah ve daha önce mavi siyah olduğundan uçlara doğru mavi siyah kaldı ...karamel rengi istedim ..ama kuaför bana uçlarında mavi siyah olduğundan olamaz dedi yani biraz bekle uçları iyice uzasın keselim o mavi siyah tamamen yok olsun dedi ...
    ama dinleyen kim başka kuaföre gittim o da bana istersen kestane koyu kumralla boyayarak rengini akıt dedi ..mafoldumben
    bende önce koyu kumral aldım.2 hafta sonra açık kumral oldım ...dipleri açık renk kalan yerler koyu oldu ...tuhaf bişey oldu ...mafoldumben
    ertesi gün kestane aldım .tekrar boyadım ..o da ne kız bana istediğim renk değilde kızıl vermiş dipleri kızıl oldu ...ertesi gün tekrar kahve tonu aldım ...kafamçokkarıştı

bu da bişeymi ev de röfle seti vardı ..pazar günü gece uykum kaçtı ve saçımı atkuyruğu yaptım o mavi siyah yerine tamamiyle röfle setinden boyayıp aleminyum folyoyla sardım:kedi:
    sonra dedim kendi kendime 5 dk sonra yıkarım mafoldumben o arada oğlum uyandı yıkayamadım .kafamda bir sıcaklıkla koştum banyoya bir baktım dumanlar çıkıyor hemen yıkadım mafoldumben ve ne oldu dersiniz turuncu sarı kızıl karışık
    topladım saçımı bir gün öle gezdim gittim tekrar koyu kızıl aldım ...dün işte boyadım sabahda yıkadım hep aktı berbat bişey oldu kestirecem artık ama kazıtmam lazım mafoldumben

2. 16 Haziran 2009
  3. Sumak

Sumak benim kürkçü dükkanım,kk :) Pro Üye

Beğenildi:
    294
    Ödül Puanları:
    203
    ooo ne yapmışsın sen öyle..sacı görmeden birşey denemez ama bence en kötüsü siyah alıp boyaman..

sacın kusucaktır sıyah boyayı da ama boyle boyle iyileşir..en yakın bir kuaföre gıt canım onlardan fikir al.

4. 16 Haziran 2009
  5. bebishim

bebishim kk'nın pamuğu Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    108
    yazık saclarına canım umarım duzelırler

6. 16 Haziran 2009
  7. elfonisa

elfonisa Karanfil Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Yakında bende karamel uğruna bunları yapıcam gibi gözüküyor. Umarım kazıtmadan düzeltebilirsin.

8. 17 Haziran 2009
  9. empatik_

empatik_ .Evli Mutlu Çocuklu Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    148
    Ben de bugün kahve karamel gibi bi tona boyatmayı düşünüyorum ama anlattıklarından sonra korktum biraz şu an saçımın dipleri açık kahve uçları kestane gibi eski rengi kapatıp yeniyi tutturabilirler mi acaba

10. 17 Haziran 2009
  11. crayzyy33

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    108
    bu gün 3. günüm o kızıl akdı iyice güneşten solmuş bir bir kızıl gibi kaldı o röfleli yer .mafoldumben...
    kestirmek istemiyorum zaten çok geç uzuyo ve daha bir ay önce kuaföre ucundan al dedim kısacık yapmıştı belime kadar olan saçımı şimdi omuzlarımda mafoldumben
    kestirmiyorum ben de öyle kalsın bakalım ne olcak :a015:

12. 17 Haziran 2009
  13. destina0706

destina0706 HAYATIMIN 3 ANLAMI Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ööff ne yapmışın arkadaşım hergün arkaarkaya nasıl boyadın saçlarını iyi cesaret valla.Osaçlarının halini düşünemiyorum ben.Başın ağrımadımı ya benim bir boyamada bile başıma ağrı giriyor en az 1 ay ara veriyorum.Bence başka oynama saçlarınla:bbo:

14. 17 Haziran 2009
  15. crayzyy33

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    108
    yok baş ağrısı yapmadı keşke yapsaydı hiç değilse o kadar oynayamazdım mafoldumben

16. 18 Haziran 2009
  17. Zeyn_a

Zeyn_a Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    255
    Ödül Puanları:
    123
    aslında şöyle aklı başında bir kuaför adam gibi kaliteli bi siliciyle akıtsaydı saçınızdaki boyayı, sonra da karamele boyasaydı bir kere de hem istediğiniz gibi olurdu hem de bundan çok daha az yıpranırdı..biraz bakımla filan hemen toparlanırdı..neyse olan olmuş artık, üzülmeyin daha fazla, biraz dursun böyle..biraz da bakım yapın, saçlar bi kendine gelsin..sonra tabi adam gibi bi renge boyamak lazım..bizim gibi saç takıntılıları böyle gezemez fazla :)))

18. 18 Haziran 2009
  19. crayzyy33

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    108
    çok haklısın tatlım ....biraz sorunlu günler yaşıyorum sanırım onda oldu birazla hıncımı saçımdan almış oldum malesefmafoldumben