karamel saç rengi

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve aycank tarafından 22 Ekim 2008 başlatılmıştır.

22 Ekim 2008
    Konu Sahibi : aycank
  1. aycank

aycank Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlarr yardımınıza ihtiyacım var saçlarım kestane rengi ve beyaz tenliyim 5 senedir sarıya boyuyordum saçımı ama değişiklik istiyorum karamel rengine boyamak istiyorum ama evde hiç denemedim bu sefer evde boyamayı düşünüyorum evde istediğim karamel rengini tutturabilirmiyim acaba bana hangi markayı önerirsiniz veya ne önerirsiniz?:uhm:

2. 22 Ekim 2008
  3. kxuxllxuxmango

kxuxllxuxmango Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bgun gordum loreal castıng amonyaksız boyanın bal köpüğü rengide var. onu deneyebılırsın saçına.hem yıpratmazda dıer boyalar gıbı

4. 22 Ekim 2008
  5. aycank

aycank Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bal köpüğü nasıl oluyo canım yaa karamelle aynımı ben evde ilk kez boyayacam nasıl yapacam bilmiyorum açtırıcı almak gerekiyomu hiç bilmiyorum 3 markayı önerdiler loreal koleston ve garnier ama hangisi ii bilmiyorum

6. 24 Ekim 2008
  7. BATUHAN

BATUHAN Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlarr bana yardım edin sacım rofleli ve uzun zamandır oyle sıkıldım artık karamele donmek istiyorum ama cesaret edemiyorum rofleden donebilirmiyim kendim kumralım zaten tesekkurler

8. 24 Ekim 2008
  9. titanik

titanik Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    valla bende aynı durumdayım saçlarımı karamel rengi yapmak istiyorum ama kuaförlere de güvenmiyorum.ben mardinde oturuyorum burda çok iyi yapamıyolar röfle yapmıştım sonra ankarada kuaföre gittim o da ne ne olmuş saçlarınıza dedi kuaför,bende evde boyamak istiyorum tamda karamel rengi bide kuaförde boyadıktan sonra saçlarımda beyazlar oldu.yardım ederseniz sevinicem ama kullandıysanız şayet teşekkürler.

10. 24 Ekim 2008
  11. kxuxllxuxmango

kxuxllxuxmango Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım sen sarıya boyuyordum 5 yıldır dedigin bende saçını sarıdan karamele cevırmek istedıgını duşundum. saçın koyuysa bu loreal castıng açmaz saçını ıstedıgın kadar. ama sarıysa suanda loreal castıngın sıtesıne baktım vanılya karameli ve karamel rengide var .ama bunlar turkıyede var mı hiç bılmıyorum. benim gördugum bal köpüğü rengide çok guzeldi .ama numarasını hatırlamadıgın ıngılızcede de cevrımı bal köpüğü mü dıye geçiyor bılemedim

12. 28 Ocak 2009
  13. gixsxem

gixsxem Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben saçımı bugün boyadım karamele..kuaförde boyattım çok güsel oldu..eğer saçın koyu renkse yoğun renk açıcı kullanılması lasım başta.sonra da boyayı uygulaman gerek..loreal markanın direk karamel diye geçen boyası var ondan al canımyerimseniben

14. 25 Şubat 2009
  15. frisby

frisby Guest

yardımınıza ihtiyacım var kızLar:) benım sacım suanda röfLe iLk defa boyattım çokda yakıştı açık tenLiyim o yüsden herkes cok begendı ama sacLarım cabuk uzadıgı için röfLe istemıyorum karameL boyatmak istiyorum acaba yakışırmı açık tenLiyim mavi gözLüyüm karameL renq qidermi acaba_?_

16. 25 Şubat 2009
  17. emilia

emilia Emina Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    18
    Karamel biraz Turuncuya kaçıyormuş doğrumu?

18. 25 Şubat 2009
  19. ozlemkalkan

ozlemkalkan Guest

ve karameli saç rengini sormuşsunuz ve biraz baharat karışımı var renginde dediğiniz doğru..hoşçakalın...