karamelden siyaha dönmek istiyorum (resimli)

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve kronik_vakka tarafından 21 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

21 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : kronik_vakka
  1. kronik_vakka

kronik_vakka Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ya arkadaşlar yaklaşık iki ay önce saçımı karamel yaptım ama şimdi değiştirmek istiyorum... bazı arkideşler yakışmadığını söledi :1closedeyes:tabi bide annem kaydirigubbakcemile3sizce ne yapabilirim siyaha döneyimmi??:1no2:eğer siyah yaparsam çıtçıt alacam...sizce ne yapayım resimlere bekip yardim edin lütfen...:a015:

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme: 3 Haziran 2009
  2. 21 Mayıs 2009
  3. MLS_

MLS_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    ayy cnm valla ben çok beğendim çok güzel millette sevktenmi ne anlamıyo kardeşim bence bozma derim ama tabi sen illa kendimi değiştirmek istiyyorum dersen bence siyah yapma yakışmaz kahve tonalrını deneyebilirsin

4. 21 Mayıs 2009
  5. strawberrylips

strawberrylips oğlum ve minik meleğim❤ Üye

Beğenildi:
    346
    Ödül Puanları:
    153
    Canım eminmisin siyah yaptırmak istediğine karamelden başka bi renge dönebilirsin ama siyahtan sıkıldığında ondan başka renge dönmen hiç kolay olmayacak bu seferde saçların çok yıpranacak ben resimlerde olmamış bi taraf göremedim bence yakışmış sen çevrendekiler beğenmedi diyemi değiştirmek istiyorsun,yoksa sendemi beğenmedin eğer çevrendekiler beğenmedi diye değiştireceksen hiç değiştirme kendini böyle güzel hissediyorsan bırak etrafındakiler ne derse desinler ama sende beğenmiyorsan bence siyah yapma ama illada siyah yapıcam diyosan o zaman tabi bişey diyemem eğer sende benim gibi her renkten çok kısa bi zamanda sıkılıyosan tavsiyem siyahtan başka bi renk denemen kolay gelsin...

6. 21 Mayıs 2009
  7. kronik_vakka

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ewet kızlar birazcık çevredekilerin yüsünden ne zaman bi değişiklik yapsam beğenmiyolar yaaa...annemde beğenmeyince ne biliyim siyah yapayım dedim ama sanırım haklısınız siyahtan dönmesi zor oluyo bi ara siyahta kullandım biliyorum...
    aslında rengimi bazen çok beğeniyorum bazende hiç beğenmiorum değişiklik istiom kararsızların başındayım anlayacanız...offff acaba çikolata kahve yapıp uçlara röflemi attırsam...yorumlarınız için teşekkürler kıslar...

8. 21 Mayıs 2009
  9. MLS_

MLS_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    rica ederiz cnm da çevrene bakma kıskanadabilirler annen hariç olabilir ama annleleri bilemzmisin birşey beğenmezler takma kafana ve içinde ne varsa onu yap ne istiyorsan yap ama siyah yapma kötü oluyor dönüşü zor çikolata kahve olabilir güzel renk sende istersen dene

10. 21 Mayıs 2009
  11. MeriSu

MeriSu Oh Papatya! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    Annelerin öle renk takıntıları var ne yazık ki ama sakın siyaha boyama. Kurtulamazsın. Bu arada çok yakışmış bu renk çevreni de takma bence. Ha çok iddialı diyosan kumral yap hem nötr hem de üstüne röfle vs çok iyi gidiyo.

12. 23 Mayıs 2009
  13. kronik_vakka

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim kendi saç rengimde koyu kumral zaten onlar çıksın bi daha dokunmayacağım walla sanırım siyah iyi bi fikir değil gibi gibi

14. 23 Mayıs 2009
  15. Sineks

Sineks ölü böcek Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bence acayipp yakışmış.. sakın sakın siyah deneme bile.. ki bende siyah saclıyım ama bu sana hakkaten yakışmıs.. yanlız ben karamel ve tonları saclarda düz fön yerine maşalı sacı daha cok yakıstırıyorum.. sarı ve siyah saca düz yakışıyor ama kahve ve karamel tonlarına maşa daha güzel gidiyor... bide bu sac modelini ben pek begenmedim.. kalıp gibi olmuş.. yani ya biraz daha dagınık bişiler yap böle sabit bir yöne bakan kalıp gibi ayrılmış taranmıs bişeyden ziyade dagınık maşalı sac daha cok yakışır... tekrar ediyorum.. rengi süper sanada yakışmıs... yerimseniben

16. 23 Mayıs 2009
  17. BeLLa

BeLLa Sevgi neydi?Sevgi emekti Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    Bence hos bi renk..
    Yakismamis diyemeyecegim..
    Ancak resimde gördügüm kadarisiyla acik tenlisin, biraz soluk duruyor..
    Ama hafif bronzluk olsa teninde bence güzel görünür..

18. 23 Mayıs 2009
  19. emine53

emine53 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ya bence cok guzel bı renk sanada gıtmıss. hıc bosuna ugrasma derımm :KK66: