karanfıl çayı vajınal enfeksıyona ıyı gelıyor

Konusu 'İnfertilite / Kısırlık' forumundadır ve safkan tarafından 17 Aralık 2009 başlatılmıştır.

17 Aralık 2009
    Konu Sahibi : safkan
  1. safkan

safkan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba bende ebfeksıyon vardı enfeksıyonu olanlar bılır zor bı durumdur ayrıca gebe kalmayıda olumsuz etkılıyor
    ben normal cayıma 2-3 karanfıl atıp ıcerdım
    ıyı gelıyor gercelten üstelikte libidoyuda artırması cabası
    belki size faydası olur diye yazmak istedim
    benım gebe kalma problemım yoktu ana sankı bu cay ıyı geldı gıbıme gelıyor suan 8 haftalık gebeyım

2. 22 Aralık 2009
  3. omman

omman oğlum diye yazılır aşk diye okunur:) Üye

Beğenildi:
    80
    Ödül Puanları:
    108
    bendede acayip akıntı var canım ya ilaç veriolar fitil veriolar geçiyo ve tekrar başlıo bu ay denemdiğim şey kalmadı bide onu deneyim iki üç karanfilden nolcak senin ne zamandır bebişin olmuo merak ettimde:)cwplarsan sevinirim...allah bebeğini sağlıklı bi şekilde kucağnına almak nasiip etsin

4. 22 Aralık 2009
  5. safkan

safkan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    106
    benım gebe kalma sorunum yoktu vajınal enfeksıyon vardı ama oda gebe kalmaya engelmıs dıye duydum
    bende o ılaclardan kullandım ama fıtıllerı kullanamadım beceremdım
    karanfıl cayı ıcıyordum suan 8 haftalık gebe oldugum ıcın bıtkısel cayları bıraktım
    karanfıl cayının antıbıyotık gıbı bı etkısı var oyuzden tavsıye etmek ıstedım ayrıca lıbıdoyu artırıcı etkısıde yıne gebelık sansını artırabılır dıye dusundum oyuzden bu konuda muzdarıp arkadaslar varsa belkı ıslerıne yarar dıye dusundum ama ben her gun 1-2 fıncan ve 2-3 ay ıctım

6. 22 Aralık 2009
  7. omman

omman oğlum diye yazılır aşk diye okunur:) Üye

Beğenildi:
    80
    Ödül Puanları:
    108
    çok sağol canım bende yarın alıp hemen atıyım yararı olur inşallah en azından zararı olmaz.sen nezamandır hamiş kalmak için uğraşıon?