Karar veremedim hala

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve Akasha tarafından 24 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

24 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : Akasha
  1. Akasha

Akasha BiR İmTiHaNdIr AşK... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar bir süredir sizlerle de paylaşıyorum aslında isteklerimi; ama hala bir karara varamadım.. Şimdi bir kez daha sizlerin görüşlerini almak istiyorum..

Resimdeki benim şimdiki halim, diğerleri ise boyamak istediğim renkler.. SAçlarımın uçlarındaki reni peroksitle elde etmiştim yaklaşık 1,5 sene önce.. Ayrıca saçlarımda beyazlar mevcut. Şimdi ben de evde boyamak şartıyla, beyazlarımdan ve bu alttaki renkten tam anlamıyla kurtulmak istiyorum. Yani saçımı boyadığımda saçlarımın uçları farklşı olduğu için, iki farklı renk oluşsun istemiyorum..

Bu resmim..

Bunlar da istediğim renkler..

2. 24 Ağustos 2009
  3. Akasha

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bir de, bu renkleri hangi boyayla kaç numarayla güzel bir şekilde tutturabileceğimi söyleyebilir misiniz kızlar? Beyazları da unutmamak kaydıyla.. kaydirigubbakcemile5

4. 24 Ağustos 2009
  5. EU1

EU1 Guest

canım ilk resim bildiğimiz kestane oldukça koyu. ikinci daha açık sanki kumral gibi. naz elmas ile 2. resim tonu çok yakın sadece ışık farkı var gibi biraz. genel olarak kumral tonlarına bakabilirsin bence. ama yüzüne küllü açık kumral da gider. hem saç ne kadar koyu olursa beyazlar o kadar sırıtır. beyazım olmadığı için küllü kumral tam kapatır mı bilemiyorum ama hoş olur...

6. 24 Ağustos 2009
  7. axemarie

axemarie Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    çikolata kahve kapatır canım beyazlarını paletteninki oldukça koyu 3.65 birde voilanınki var oda 6.52 kolestonunkide 6.7 kolestonunkini kullandım çok koyu oldu onu pek tavsiye etmem arkadaşım

Son düzenleme: 24 Ağustos 2009
  8. 25 Ağustos 2009
  9. Akasha

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Aslında çok koyu bir renk istemiyorum kızlar, hangi boya daha iyidir sizce bu istediğim özellikleri sağlayabilecek olan?

10. 25 Ağustos 2009
  11. MeDuSa

MeDuSa Guest

bence loreal casting colour kullanmanı tavsiye ederim öncelikle hem beyazlar için hemde saçını yıpratmamak için
    ayrıca bal köpüğü veya kumral rengini deneyebilirsin cnm

12. 25 Ağustos 2009
  13. Akasha

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım beyazları kapatmıyor diyor ama genelde millet o boya.. Onu düşünyordum ben de ama bunu duyunca vazgeçtim.. Sitede okudum yazılanları..

14. 25 Ağustos 2009
  15. MeDuSa

MeDuSa Guest

ben anneme bile denedim kapattı cnm ama yinede sen bilirsinopuyorumnanaktan

16. 25 Ağustos 2009
  17. Akasha

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ÖYle mi, çok sevindim.. Peki sadece koyu renkleri mi kapatıyor.. REsmimi gördün, sendce hangi tonlar gider .. Altları da kapatsın istiyorum canım..

18. 25 Ağustos 2009
  19. MeDuSa

MeDuSa Guest

ben röfleliyken saçımı sıcak çikolata rengine boyamıştım hepsini kapattı röfleleri bile dipten çıkmıştı kendi rengi kumral saçımın hepsini aynı tonda kapattı yanii