kararsız kaldım :(

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve walker tarafından 5 Mart 2010 başlatılmıştır.

?

ayrılayım mı işten?

1. ayrılma...

Oylanma: 9
    28,1%
  2. deneme süren bitene kadar bekle...

Oylanma: 20
    62,5%
  3. ayrıl...

Oylanma: 3
    9,4%
    5 Mart 2010
    Konu Sahibi : walker
  1. walker

walker Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    arkadaşlar merhaba ben işe başladım yönetici asistanı olarak ama asıstandan çok sekreterlik yapıyorum ofistekilerin fotoopilerini çekiyorum ayaklarına götürüyorum
    telefonlarını yönlendiriyorum yöneticiye çay , sıcak su götürüyorum v.s.
    başkada bir iş yapmıyorum benım bildim asistan daha farklıdır yanlış mı biliyorum ki iş görüşmesinde daha farklı konuşulmuştu.. gidip söyledim de 2 ay deneme süren var bu 2 ay içinde değerlendir herşeyi diyor... bana fikir verir misiniz ayrılmalı mıyım yoksa beklemeli miyim düzelmesini of kafam karıştı....

2. 5 Mart 2010
  3. bucakmagduru

bucakmagduru XXL KIYAFET GİYMİCEM Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım artık birçok yer yönetici asistanı diye iş görüşmesine çağrıyo fakat sekreterliğin günümüzdeki adı yönetici asistanlığı bende 5 ay bu şekilde çalıştım yönetici asistanı olarak girdim senin dediğin tüm işleri yaptım hatta arada bi temizlik bile ama yinede sen bilirsin zamanla biyerlere gelindiğini unutma eğer biyere sebat etmezsen daha iyi yerlere hiçbizaman gelemezsin

4. 5 Mart 2010
  5. Esra

Esra Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4.189
    Ödül Puanları:
    238
    bence dene bir süre,sonuçta neler yapabileceğini de bilmiyorlar.kendini göstermek için biraz zamana ihtiyacın var.olmazsa o zaman ayrılırsın.

6. 5 Mart 2010
  7. lirik guzel

lirik guzel bekle beni 35.5 :) Üye

Beğenildi:
    887
    Ödül Puanları:
    188
    Gerçek anlamda yönetici asistanlığı çok farklı.Size yaptırdıkları ile uzaktan yakından ilgisi yok.Yöneticinin sağ koludur,birkaç dil bilir ,falan filan.Bu durumda siz kendinizi,koşullarınızı daha iyi bilirsiniz.Çıkın ya da devam edin diyemem.Ciddi bir karar sonuçta.Anketlik bir durum değil.

8. 5 Mart 2010
  9. walker

walker Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    ben başlayalı 1 hft oldu ... ilk iş tecrübem burası bazen yöneticimin kelime oynu yaptını düşünüyorum bazı şeyleri abartarak anlatıyor anlattığı hiçbirşeyi görmedim bir hft içinde
    onun gözünde gelicem yer ofıste onu temsıl etmek o yokken ofıste onun rolunu almak ...
    yok ben temızlık yapmıyorum ama işte çay v.s götürüyorum ki misafirleri gelincede ve her istediğinde götürüyorum snr bardagını yıkıyorum .. ama kasmıyor çayım bitti gel al falan demıyor almasam bardak orda akşama kadar duruyor eğer akşam bardagı almazsa ve o gun temızlıkçi gelicekse o yıkıyor o bardagı bilemiyorum

10. 5 Mart 2010
  11. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    şimdiki sekreterlik adı asistan olmus deneme süren bitene kadar ayrılma bence

12. 5 Mart 2010
  13. bucakmagduru

bucakmagduru XXL KIYAFET GİYMİCEM Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    onun gözünde gelicem yer ofıste onu temsıl etmek o yokken ofıste onun rolunu almak ...

bak kendin demişsin yönetici asistanı olmak bu sekilde bişi ama bunlar zamanla işi öğrendikçe olacak şeyler bence sabretmen gerekiyor

14. 5 Mart 2010
  15. walker

walker Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    tşk ederim yorumlarınız için
    sürekli bunu söylüyor bana hatta ofıste kimse senın bana yakın olmanı istemicek dedi herşey zamanla olucak senden biranda birşey istemiyorum dedi çünkü ilk 0iş tecrüben burası dedi kariyerin içinde çok iyi olucak burası dedi zaman içinde herkes senden izin alıcak dışarı çıkarken dedı sana bazı yetkıler vericem dedi ama benden once çalışan bayan anladım kadarıyla bunların hiçbirini yapmamış ...
    çok iyi ücretle çalışan yönetici asistanları var dedi...
    sürekli birşeyler kapmaya çalış burda dedi... ama nedense hiç inanasım gelmiyor

16. 5 Mart 2010
  17. resusitasyon

resusitasyon Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    ne yazık ki her işin bir çıraklığı oluyor..işi öğrenen kadar bunlar yapılıyor,her işte değişmez bir kaidedir bu..ha arada ben bunlardan hiç birini yapmadan çok iyi bir yerelere geldim diyenleriniz olabilir saygı duyarım ama bir elin parmaklarını da geçmez kalıbımı basarım....ilk iş tecrübeleri hep sancılıdır,ben bunu hak ediyor muyum dersin,ben bunu mu yapıcam dersin..burda en iyi gözlemi yapıcak olan sensin,orayaı biliyorsun,orda çalışıyorsun..daha çok yeniymiş,bana kalırsa deneme süren boyunca devam et,zaten iş bulma zor ,daha iyi bir yer çıkarsa karşına değerlendirisin bu süre içerisinde...fakat o zamana kadar iş ortamının acımasız yüzünüde görmüş olutrsun..kuzuysan kurt yapar senii bu değişemz hiç bir yerde..sürekli bir şeyler öğrenmeye bak,ne kadar çabuk algılayıp uygularsan,o işleri daha az yaptığını görürsün...haa tünm bunların dışında; aynı şeyler devam ederse de kusura bakmayın siz by by dersin,kendini de çok ezidrme..

18. 6 Mart 2010
  19. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    iş bulmuşsun ne ayrılmasıakannehir